Najlepszy izotonik jaki do tej pory stosowałem. Świetnie nawadnia organizm i nawet dobrze smakuje :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Somatodrol 60kaps - Iridium Labs3
Somatodrol 60kaps - Iridium Labs

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Somatodrol 60kaps - Iridium Labs

• Zwiększ swój testosteron o 30%
  • Pobudź naturalną produkcję HGH
  • Szybciej regeneruj mięśnie po wysiłku fizycznym
  • Wyeliminuj skurcze i napięcie mięśniowe
  • Zwiększ siłę i ochotę na seks
  • Wyrzeźb swoje mięśnie i zwiększ czystą masę mięśniową

Dzięki preparatowi Somatodrol, Twoje ciało dostaje substancje, dzięki którym wytwarza więcej testosteronu i HGH – naturalnie i bez jakichkolwiek skutków ubocznych spowodowanych sterydami anabolicznymi.

Testosteron i HGH to hormony niezbędne do przyrostu mięśni i prawidłowego spalania tłuszczu. Nasza formuła hormonalnych aktywatorów pozwala Ci osiągnąć wymarzony rozmiar w tempie, które przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Najlepsze składniki, które znajdziesz w Somatodrol sprawiają, że masz więcej energii, a Twoje mięśnie łatwiej się regenerują po każdym treningu.
Dzięki temu możesz szybko znowu przejść do uderzenia!
1-2 kapsułki dwa razy na dobę, popijając dużą ilością wody.
Składniki aktywne2 kaps
GRTH Factor700 mg