Gruszka mój ulubiony smak aż nie mogę się doczekać następnej porcji :) Wanilia też ekstra ale wg mnie na drugim miejscu.

» » SLEEP-ER 9 g - Trec Nutrition
SLEEP-ER 9 g - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

SLEEP-ER 9 g - Trec Nutrition

NIGHT FORMULA / NOCNA FORMUŁA

SLEEP-ER. Suplement diety, zawiera cukry i substancję słodzącą. NOCNA FORMUŁA. SLEEP-ER to kompleksowy suplement diety. Zawiera melatoninę, kwas D-asparaginowy (DAA) i kwas gamma-aminomasłowy (GABA), ekstrakty roślinne kozłka lekarskiego i melisy, aminokwasy i minerały. SLEEP-ER zawiera magnez, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz wit. B6, która przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej oraz w prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.  Zawarty w produkcie cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. SLEEP-ER polecany jest dla ciężko trenujących sportowców i osób odczuwających intensywne zmęczenie fizyczne lub psychiczne, którzy nie regenerują się w pełni w czasie snu.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Jednorazową porcję preparatu – 9 g (1,5 miarki) rozpuścić w 150-200 ml wody. Stosować 1 porcję dziennie, najlepiej na 30 min. przed snem.

Składniki aktywne:

0,6

*Referencyjnej Wartości Spożycia

**Dzienna porcja produktu

SKŁADNIKI: maltodekstryna; chlorowodorek L-argininy; magnez (cytrynian magnezu, mleczan magnezu); L-glutamina; kwas D-asparaginowy (DAA); chlorowodorek L-lizyny; alfa ketogutaran L- ornityny; kwas gamma-aminomasłowy (GABA); L-tryptofan; ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego  (Valeriana officinalis) [4:1]; ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis) [4:1]; aromaty; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; regulator kwasowości – kwas jabłkowy; L-teanina; cynk (glukonian cynku); substancje zagęszczające - sól sodowa karboksymetylocelulozy,  guma ksantanowa; substancja słodząca – sukraloza; barwnik dla smaku tropikalno-pomarańczowego – beta-karoten; wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny); barwnik dla smaku landrynkowego – azorubina; melatonina.

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne. Azorubina może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. W zakładzie używane są alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Napisz opinię