Moc, moc i jeszcze raz moc. Solidna przedtreningówka ktora daje niesamowitego powera na treningu.

» » » Size ON Pre-Contest - 747 g - Gaspari Nutrition
Size ON Pre-Contest - 747 g

Size ON Pre-Contest - 747 g - Gaspari Nutrition

Gaspari Nutrition

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 139 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Size ON Pre-Contest - 747 g

Gaspari Nutrition podniosło suplementację sportową na najwyższy poziom wprowadzając na rynek oryginalny SizeOn, kreatynowy suplement treningowy. Nie ma cienia wątpliwości, że stanowił on wielki krok naprzód w dziedzinie suplementów keratynowych. W badaniach klinicznych SizeOn jasno pokazał, że miażdży swą konkurencję i dlatego też nazywany jest często Królem Kreatyn.

Ale ponieważ nauka czyni ciągłe postępy, obecna wersja SizeOn to Ostateczna Hybryda Treningowa Hydrolizatu Białka Serwatkowego i Kreatyny Bez Węglowodanów. W SizeOn znajdziecie teraz także hydrolizat białka serwatkowego, w ponad 50% złożony z dwu i trój peptydów a także szerokiego spektrum składników anabolicznych takich jak na przykład L-leucyna (5 gramów), co przekłada się na niespotykaną do tej pory w suplementacji poprawę wydolności, regenerację mięśni szkieletowych, eksplozywność i co najważniejsze natychmiastowy wzrost obwodów mięśni, JESZCZE W CZASIE TRENINGU. Jakby tego było mało, dodaliśmy jeszcze nasz najnowszy wynalazek: LOLA™, zwalczające amoniak sole L-ornityny i L-asparaginianu. Podsumowując – znów przeszliśmy samych siebie i na nowo zdefiniowaliśmy idealny suplement treningowy – lider kategorii, którą kilka lat temu sami stworzyliśmy.

Co robi SizeOn?

Zwiększa syntezę białek i regenerację mięśni

Poprawia objętość mięśni, rozmiar włókien mięśniowych, objętość komórek i poziom aminokwasów we krwi

Wzmacnia sygnały S6K1 i 4E-BP1 oraz przewodzenie hipertoficznej ścieżkę sygnałową mTOR

Sprzyja biogenezie i regeneracji mięśniowej jeszcze podczas trwania treningu

Dostarcza kluczowych witamin, niezbędnych minerałów oraz ko faktory wzrostu do tkanek mięśni szkieletowych

Zawiera 12 gramów wzmacniającego wzrost mieśni hydrolizatu białka serwatkowego oraz 5 gramów leucyny w porcji

Jako pierwszy suplement w historii zawiera LOLA™, przełomową sól aminokwasową L-ornityny-L-asparaginianu

Najczęściej zadawane pytania:

Jaka jest różnica pomiędzy SizeOn Pre-Contest a SizeOn Maximum Performance?

SizeOn Pre-Contest został stworzony dla kulturystów kontrolujących ilość spożywanych węglowodanów oraz sportowców starających się ograniczyć ilość kalorii, aby kontrolować reakcję insulinową na węglowodany. SizeOn Pre-Contest idealnie nadaje się do stosowania w trakcie diety i przygotowań do zawodów. W porównaniu do SizeOn Maximum Performance, wersja przedstartowa zawiera on też więcej hydrolizatu białka, gdyż przy deficycie kalorycznym może ono być lepiej wykorzystane do podtrzymywania z trudem zdobytej masy mięśniowej.

Jaka jest różnica między SizeOn Pre-Contest a wersja oryginalną?

SizeOn Pre-Contest nie zawiera węglowodanów OUTLAST, posiada natomiast w swoim składzie kluczowe dla wywoływania anabolizmu oraz ochrony mięśni w czasie redukcji aminokwasy.

Czy SizeOn Pre-Contest przeznaczony jest tylko dla kulturystów czy też mogą go stosować sportowcy innych dyscyplin chcący rozbudować masę mięśniową i jednocześnie poprawić regenerację.

SizeOn Pre-Contest może zostać wykorzystany do przyspieszenia regeneracji, rozbudowy masy mięśniowej oraz zwiększenia wydajności, czy to na siłowni, czy to w dowolnym innym sporcie.
SizeOn Pre-Contest firmy Gaspari Nutrition: SizeOn jest przeznaczony to spożywania w dni treningowe W CZASIE TRENINGU w tym także w czasie treningów aerobowych. Zmieszaj jedną miarkę z 550 – 850 ml zimnej wody i popijaj w czasie treningu. Jeśli odczuwasz potrzebę większego nawodnienia organizmu, możesz dodać jeszcze więcej wody.
 Porcja: 30,6 g

Hydrolizat białka serwatkowego
L-leucyna (5g), L-izoleucyna, L-walina, L-aspartat L-ornityny
OsmoDrive Advanced Hydration Complex