Strona główna » Kreatyny » Stacki kreatynowe » Size ON Maximum Performance - 1575 g - Gaspari Nutrition
Size ON Maximum Performance - 1575 g

Size ON Maximum Performance - 1575 g - Gaspari Nutrition

Gaspari Nutrition

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 159 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Size ON Maximum Performance - 1575 g

Dzięki SizeOn, kreatynowemu napojowi treningowemu, Gaspari Nutrition przenosi suplementację sportową na zupełnie nowy poziom. Ale ponieważ nauka czyni ciągłe postępy, obecna wersja SizeOn to Ostateczna Hybryda Treningowa Hydrolizatu Białka Serwatkowego i Kreatyny. W SizeOn znajdziecie teraz także hydrolizat białka serwatkowego, w ponad 50% złożony z dwu i trój peptydów a także szerokiego spektrum składników anabolicznych takich jak na przykład L-leucyna (5 gramów), co przekłada się na niespotykaną do tej pory w suplementacji poprawę wydolności, regenerację mięśni szkieletowych, eksplozywność i co najważniejsze natychmiastowy wzrost obwodów mięśni, JESZCZE W CZASIE TRENINGU. Co więcej, naukowcy z Gaspari Nutrition okiełznali siłę pterostilbenu – naszego nowego, oczekującego na opatentowanie, środka pobudzającego wydzielanie insuliny, który pracuje w połączeniu z naszą osławioną mieszanką węglowodanów Outlast™. To potężne połączenie inicjuje i sprzyja poszerzanie naczyń krwionośnych oraz anabolizm w stopniu nie spotykanym wśród suplementów diety. Jakby tego było mało, dodaliśmy jeszcze nasz najnowszy wynalazek: LOLA™, zwalczające amoniak sole L-ornityny i L-asparaginianu. Podsumowując – znów przeszliśmy samych siebie i na nowo zdefiniowaliśmy idealny suplement treningowy – lider kategorii, którą kilka lat temu sami stworzyliśmy.

Co robi SizeOn?

* Zwiększa syntezę białek i regenerację mięśni
    * Poprawia objętość mięśni, rozmiar włókien mięśniowych, objętość komórek i poziom aminokwasów we krwi
    * Wzmacnia sygnały S6K1 i 4E-BP1 oraz hipertoficzną ścieżkę sygnałową mTOR
    * Sprzyja biogenezie i regeneracji mięśniowej jeszcze podczas trwania treningu
    * Dostarcza kluczowych witamin, niezbędnych minerałów oraz ko faktory wzrostu do tkanek mięśni szkieletowych
    * Udostępnia moc pterostilbenu
    * Jako pierwszy suplement w historii zawiera LOLA™, przełomową sól aminokwasową L-ornityny-L-asparaginianu

Najczęściej zadawane pytania:

Jaka jest różnica między SizeOn Maximum Performance a SizeOn Pre-Contest?

SizeOn zawiera przełomową mieszankę węglowodanów Outlast, która pozwala maksymalnie wykorzystać czas spędzony na siłowni oraz poprawia regenerację oraz zawiera pterostilben, oczekujący na opatentowanie naturalnie występujący związek zwiększający wydzielanie insuliny – co pomaga przepchnąć te węglowodany (a także aminokwasy i inne składniki odżywcze) do mięśni szkieletowych maksymalizując syntezę glikogenu, przekrój naczyń krwionośnych oraz biogenezę. Suplement ten jest przeznaczony dla sportowców chcących nabrać masy jak najszybciej. SizeOn nie zawiera ani Outlast ani pterostilbenu.

Jakie są różnicę między oryginalną a obecną wersja SizeOn?

Nowa wersja SizeOn zawiera duże ilości hydrolizatu białka serwatkowego, leucyny a także duże ilości węglowodanów i pterostilben podnoszący poziom insuliny. Generalnie jest to o wiele bardziej zaawansowany produkt, oparty o najnowsze osiągnięcia nauki.

Czy SizeOn adresowany jest tylko do kulturystów czy też mogą go stosować sportowcy chcący poprawić regenerację i zwiększyć masę mięśniową?

SizeOn może być wykorzystany do przyspieszenia regeneracji, zwiększenia masy mięśniowej oraz zwiększyć wydajność organizmu.
SizeOn jest przeznaczony to spożywania w dni treningowe W CZASIE TRENINGU. Zmieszaj jedną miarkę (66 g) z 550 – 850 ml zimnej wody i popijaj w czasie treningu. Jeśli odczuwasz potrzebę większego nawodnienia organizmu, możesz dodać jeszcze więcej wody.

Uwaga: Przez rozpoczęciem stosowania skonsultuj się z lekarzem. Produkt jest nieprzeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia lub osób z nadciśnieniem, chorobami nerek, wątroby, zespołem metabolicznym, cukrzycą oraz schorzeniami takimi jak nowotwory czy talasemia. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia. TRZYMAĆ Z DALA OD DZIECI.
 Porcja: 66 g

L-leucyna (5g), L-izoleucyna, L-walina, L-asparaginian L-ornityny
PhosmoDrive Endurance Complex
Creapure (monohydrat kreatyny)