Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » SIZE MAX 6800 g - MEX NUTRITION

Smak

Cena katalogowa: 209,00 zł

Oszczędzasz: 10,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 199 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

MEX NUTRITION - SIZE MAX - 6,8kg

Size Max to nowość na rynku odżywek dla kulturystów! Jest to produkt węglowodanowo-białkowy cechujący się bardzo wysoką zawartością białka - ponad 30 gram w dawce produktu. Kompozycja białek zawartych w tym gainerze zapewnia mięśniom stały dopływ białek najwyższej jakości!
W składzie znaleźć można znaleźć:

izolat białka serwatki,
    koncentrat białka serwatki,
    izolat białka mleka,
    koncentrat białka mleka,
    kazeinian wapnia,
    albumina jaja kurzego,
    L-leucynę,
    L-izoleucynę,
    L-walinę,
    peptydy glutaminy.

Tak dobrany matrix białkowy sprawia, że aminokwasy będą płynąć wraz z krwią do mięśni nawet do 6-7 godzin po spożyciu! Również węglowodany znajdujące się w produkcie zostały tak skomponowane, aby zapewnić optymalny dopływ energii przez jak najdłuższy czas. W ten sposób nie musimy się martwić o to, że zamiast nowej tkanki mięśniowej przybędzie nam tłuszczu! Należy podkreślić, że produkt nie zawiera szkodliwej laktozy i jest dzięki temu lekkostrawny. W Polsce 50% populacji nie jest w stanie trawić tego cukru, przez co może ona powodować przykre objawy.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Zmieszaj 4 płaskie miarki (około 113g)  z około 400ml wody. Zmieszaj w szejkerze lub przy pomocy blendera. Pij powoli i nie przekraczaj wyznaczonej dawki dziennej.
Wartości odżywcze
Porcja113g
Ilość porcji w opakowaniu60
Opakowanie6800g

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Wartość energetyczna1867 kJ ( 446 kcal )
Tłuszcz6g
Cholesterol55mg
Sód0.09mg
Potas145mg
Węglowodany68g
Błonnik7g
Cukry4,0g
Białko30,2g
Witamina A
Witamina D
Witamina E
Witamina C
Tiamina (Witamina B1)
Ryboflawina (Witamina B2)
Niacyna (Witamina B3)
Kwas pantotenowy (Witamina B5)
Witamina B6
Witamina B12
Kwas foliowy
Biotyna
Wapń
Jod
Żelazo
Magnez
Fosfor
Cynk
Chlor
Chrom
Miedź
Mangan
Molibden
Witamina K
Peptyd Glutaminy
ALA (Kwas α-linolenowy)
Profil aminokwasowy w 100g:
Alanina1,2g
Arginina0,5g
Cysteina0,4g
Fenyloalanina1,3g
Glicyna0,6g
Histydyna0,8g
Izoleucyna1,7g
Kwas asparaginowy1,6g
Kwas glutaminowy5,0g
Leucyna3,6g
Lizyna1,6g
Metionina0,8g
Prolina1,6g
Seryna1,6g
Treonina1,6g
Tryptofan0,4g
Tyrozyna1,4g
Walina1,9g
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Wcześniej bałem inne droższe gainery ale nie zauważyłem różnicy więc po co przepłacać :) Size Max wychodzi tanio a efekty są zadowalające.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Miałem do wyboru Size Maxa, Mutana, Mass Freaka wybrałem tego pierwszego i jestem bardzo zadowolony masa poszła w górę więc produkt jest dobry.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Ciekawa propozycja dla tych którzy sa już znudzeni Mutant Masem czy Mass Freakiem