Strona główna » Kreatyny » Stacki kreatynowe » Shock Therapy 440 g - Universal
Shock Therapy 440g

Shock Therapy 440 g - Universal

Universal

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Universal – Shock Therapy

Booster energii przedtreningowej Shock Therapy™ wyznacza nowy standard suplementów przedtreningowych. Wpływa na zwiększenie przekroju poprzecznego naczyń powierzchownych i głębokich mięśni szkieletowych, radykalnie zwiększa wytrzymałość mięśni oraz przyspiesza ich regenerację. Dodaje niesamowitej energii podczas treningu, tym samym zawierając najsilniejsze antyoksydanty, które trzymają w „ryzach” wolne rodniki. Już po jednej porcji odczuwasz niesamowitą pompę mięśniową, zwiększenie waskulyryzacji, wzrost poziomu siły i chęci treningowych. Shock Therapy™ usprawnia również funkcje CUN – centralnego układu nerwowego, umożliwiając lepsze skupienie uwagi, likwidując ewentualne rozkojarzenie związane z przemęczeniem organizmu. To największe osiągnięcie biochemików z zakresu suplementacji na chwilę obecną! Shock Therapy™ działa od razu na Twoją korzyść, łącząc go z najlepszym stackiem kreatynowym STORM™, spotęgujesz swoje rezultaty – będąc na cyklu, będziesz jak w transie! Shock Therapy™ Tylko od UNIVERSAL NUTRITION.
20g proszku rozpuścić w szklance wody, pić 30 min przed treningiem.
Wartości odżywcze
Porcja20 g
Ilość porcji w opakowaniu22
Opakowanie440 g