Strona główna » Akcesoria na siłownię » Shakery, bidony i pillboxy » Shaker / Szejker 205 0,5 L Red Trec Team - Trec
Shaker / Szejker 205 0,5 L Red Trec Team - Trec

Trec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 21 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Shaker / Szejker 205 0,5 L Red Trec Team - Trec

Solidnie wykonany i szczelny shaker marki Trec z korkiem na zatrzasku.

Do produkcji wykorzystano dwa nowe rodzaje elastycznego tworzywa, które zapewnia doskonałe spasowanie wszystkich elementów.

Model wyposażono w innowacyjne wygięte sitko z sześciokątnymi otworami, co pozwala uzyskać szejki o wyjątkowo jednolitej i kremowej konsystencji.

Shaker TREC TEAM wyprodukowano wyłącznie z bezpiecznych tworzyw.