Strona główna » Akcesoria na siłownię » Shakery, bidony i pillboxy » Shaker 600ml - Gymtec
Shaker Centrum Kulturystyki 0,7 l - sito

Shaker 600ml - Gymtec

Gymtec

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 15 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Shaker 600ml - Gymtec

WYSOKIEJ JAKOŚCI PLASTIKI
ELEGANCKI, NOWOCZESNY DESING
DOBRZE SPASOWANE ELEMENTY
ERGONOMICZNY KSZTAŁT
WYSOKI KOMFORT PICIA

Nie musisz teraz się martwić że twój napój się wyleje !!!  Elegancji i stonowany wygląd powoduje ,że jesteś stylowym użytkownikiem siłowni.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego plecaka.  Dodatkowym atutem jest możliwość mycia go w zmywarce !!!