Strona główna » Akcesoria na siłownię » Shakery, bidony i pillboxy » Shaker 0,7l - CentrumKulturystyki
Shaker 0,7l - logoShaker 0,7l - obrazek
  • Shaker 0,7l - logo
  • Shaker 0,7l - obrazek
  • Shaker 0,7l - CentrumKulturystyki

CentrumKulturystyki
    Średnia ocena (4.5/5):
    Średnia ocena 4.5/5
    (głosów 4)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 15 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Shaker 0,7l - CentrumKulturystyki

Super POLECAM

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Shaker CK 0,7l - Bardzo fajny i niedrogi. Używałem już innych tanich shaker'ów i w większości przypadków były nie szczelne lub plastik był kiepskiej jakości i szybko pękały od skręcania lecz shaker Centrum Kulturystyki sprawuje się bardzo dobrze.

Ocena produktu: Ocena produktu 3/5 Data napisania recenzji:

Jako "bidon" może być, jako shaker trochę gorzej (czasami niewiele, ale przecieka). Pojemnik jest nieprzezroczysty, więc ciężko określić dokładną ilość wlanej wody. Sitko ma bardzo wąską obręcz, więc nie zawsze ułoży się prawidłowo za pierwszym razem.

bardzo fajny, polecam !