Strona główna » Akcesoria na siłownię » Shakery, bidony i pillboxy » Shaker 0,7l 025 Black No Pain No Gain - Trec
Shaker 0,7l 025 Black No Pain No Gain - Trec

Trec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 17 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Shaker 0,7l 025 Black No Pain No Gain - Trec

• Atrakcyjny design
  • Wygięte sitko z sześciokątnymi otworami
  • Nakrętka i ustnik zamykane na gwint

Przezroczysty szejker z pokrywką o pojemności 700 ml przeznaczony do miksowania różnorodnych odżywek. Do produkcji wykorzystano dwa nowe rodzaje elastycznego tworzywa, które zapewnia doskonałe spasowanie wszystkich elementów. Zarówno wieczko jak i zakrętka ustnika zakręcane są na gwint, dzięki czemu szejker jest bardzo szczelny, a jego zawartość nie wycieka. Model wyposażono w innowacyjne wygięte sitko z sześciokątnymi otworami, co pozwala uzyskać szejki o wyjątkowo jednolitej i kremowej konsystencji.