Strona główna » Akcesoria na siłownię » Shakery, bidony i pillboxy » Shaker 0,7l 019 Pink TrecGirl - Trec
Shaker 0,7l 019 Pink TrecGirl - TrecShaker 0,7l 019 Pink TrecGirl - Trec
  • Shaker 0,7l 019 Pink TrecGirl - Trec

Trec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 17 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Shaker 0,7l 019 Pink TrecGirl - Trec

Plastikowy szejker do odżywek 0,7 l

• Atrakcyjny design
    • Wygięte sitko z sześciokątnymi otworami