Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Scitec - Thermo-X 100 kap.4
Thermo-X 100 kap.

Scitec - Thermo-X 100 kap.

Scitec Nutrition
Scitec - Thermo-X 100 kap.
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Cena katalogowa: 50,00 zł

Oszczędzasz: 1,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 49 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

THERMO-X - rewelacyjna formuła odchudzająca bez efedryny. Dzięki połączeniu tyrozyny, HCA, L-karnityny, kwasu alfa-liponowego oraz kofeiny w jednej kapsułce efekt spalania tłuszczu jest maksymalizowany. Energetyzujące działanie powoduje wzrost wytrzymałości i termogenezy organizmu co wydatnie przyśpiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Właśnie taki dobór reduktorów tłuszczu sprawia, że Thermo-x jest wyjątkowo skuteczny w walce z otyłością.
Należy stosować 3 kapsułki dziennie na 30 minut przed treningiem i przed
posiłkami. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 Porcja: 3 kapsułki
Składniki aktywne
L-Tyrozyna600 mg
Winian L-karnityny300 mg