Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » Scitec - Mass 4500 g Smak Czekoladowy
Scitec - Mass 4500 g

Scitec - Mass 4500 g Smak Czekoladowy

Scitec Nutrition

Cena katalogowa: 136,00 zł

Oszczędzasz: 17,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Scitec Mass 4500 g Smak Czekoladowy

>>Jeśli szukasz odżywki MASS o innym smaku niż czekoladowy kliknij w niniejszy odnośnik<<

Scitec Mass jest pierwszym przedstawicielem rodziny niskokalorycznych odżywek węglowodanowo-białkowych typu gainer zwiększających objętość komórek i masy mięśniowej - do zastosowania w kulturystyce i fitness.

Scitec Mass to odżywka dla osób pragnących wybudować mięśnie za pomocą takiej odżywki, do której można dodać którykolwiek inny suplement diety w ekstra dawce. Mass jest doskonałym rozwiązaniem dla sportowców dyscyplin siłowych, którzy swoje dodatkowe zapotrzebowanie na kalorie mogą zaspokoić właśnie tą odżywką.

W kulturystycznej odżywce Scitec Mass znajduje się odpowiednia kombinacja szybko i wolno wchłaniających się węglowodanów (dekstroza i maltodekstroza). Znajdują się także dawki witamin i minerałów, które zapewniają uzupełnienie ich w zmęczonym po treningu organizmie.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Scitec Mass należy zażywać w porcji 50 g 2-3 razy dziennie w następujących porach dnia : ok. 2 godziny przed treningiem

• w ciągu 30 minut po zakończeniu treningu
  • pomiędzy posiłkami, w celu zaspokojenia zwiększonego zapotrzebowania na kalorie

Wartości odżywcze