Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » Scitec - Mass 4500 g

Smak

Cena katalogowa: 136,00 zł

Oszczędzasz: 27,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 109 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

>>Jeśli poszukujesz odżywki MASS XXL o smaku czekoladowym kliknij w niniejszy odnośnik<<

Scitec Mass jest pierwszym przedstawicielem rodziny niskokalorycznych odżywek węglowodanowo-białkowych typu gainer zwiększających objętość komórek i masy mięśniowej - do zastosowania w kulturystyce i fitness.

Scitec Mass to odżywka dla osób pragnących wybudować mięśnie za pomocą takiej odżywki, do której można dodać którykolwiek inny suplement diety w ekstra dawce. Mass jest doskonałym rozwiązaniem dla sportowców dyscyplin siłowych, którzy swoje dodatkowe zapotrzebowanie na kalorie mogą zaspokoić właśnie tą odżywką.

W kulturystycznej odżywce Scitec Mass znajduje się odpowiednia kombinacja szybko i wolno wchłaniających się węglowodanów (dekstroza i maltodekstroza). Znajdują się także dawki witamin i minerałów, które zapewniają uzupełnienie ich w zmęczonym po treningu organizmie.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Zmieszaj 50 gram produktu z 300 ml wody, soku lub mleka. Możesz spożyć kilka porcji dziennie w zależności od swojej wagi i zapotrzebowania energetycznego organizmu. Najlepiej spożyć jedną porcję na 30 minut po zakończeniu treningu.
 Porcja: 50 g

Wartość energetyczna187 kcal
Tłuszcz0.8 g
Białko4 g
Węglowodany41 g
w tym cukry39 g
Błonnik0 g
Sód42 g
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Nie ma to jak kupić dobre odżywki w dobrych promocyjnych cenach :D Kupiłem w promo i jak się skończy to od razu kupuje next opakowanie :D

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Może i ma trochę mało białka cena, jakość, rozpuszczalność bardzo dobra, a dla osób z szybką przemianą materii będzie idealny. Sklep oceniam na 5 :D

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Po treningu taki gainer z dużą ilości węgli jest w sam raz. Smaki jak na Sciteca przystało zajebiste

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Gainer całkiem znośny. Smak czekoladowy dosyć fajnie wyszedł. Rozpuszczalność ok, mała ilość białka w 100g to faktycznie dla mnie minus.

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

Spoko gainer z nieco małą ilością białka jak dla mnie. Poza tym spełnia swoją rolę. Rozpuszczalność dobra, smaki również.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

SUPER GAINER, ŚWIETNY SMAKOWO, ROZPUSZCZALNOŚĆ BARDZO DOBRA. A DODATKOWO B.DOBRA CENA. POLECAM.

Ocena produktu: Ocena produktu 3/5 Data napisania recenzji:

Lubię Sciteca ale wolę wersję MASS 20 która jest dla mnie ciekawsza i bardziej wartościowa.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Dobry gainer. cenowo świetnie, rozpuszczalność ekstra i no i smaki bardzo fajne.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Bardzo dobra masówa, trochę mało białka w 100 gramach to jedyny mankament ale poza tym suplement najwyższych lotów. Opakowanie na ok 6 tygodni, zrobiłem na tym 5 kg '' mięcha '' , bez fatu i forma jest konkretna.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Dobra masówka. Przybrałem na wadze na tym gainerze ok 5 kg w ciągu miesiąca. Polecam

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Masóweczka na której jestem w stanie przybrać 3-4 kg w miesiąc jest to dobry wynik i polecam ja każdemu kto ma problem z nabranem mady.