Dobra tania masóweczka, a najbardziej podchodzi mi smak czekoladowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Real Mass 1000g - RealPharm3
Real Mass 1000g - RealPharm

RealPharm

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Real Mass 1000g - RealPharm

Real Mass to skuteczna odżywka węglowodanowo-białkowa stworzona do budowania masy mięśniowej, ze szczególnym przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Produkt stworzony w celu szybkiego dostarczenia wartości odżywczych i zaspokojenia zapotrzebowania organizmu przy wzmożonej aktywności fizycznej.

Każda porcja Real Mass dostarcza pełnowartościowego białka zwierzęcego i węglowodanów, przez co staje się też świetną opcją awaryjną w przypadku niemożności zabrania ze sobą jednego z posiłków. Powoduje to, iż Real Mass pozwala dostarczyć Twoim mięśniom wszystkiego tego, co jest niezbędne do ich wzrostu dokładnie w tym momencie, w którym tego szczególnie potrzebują.

Odżywka doskonale spełnia swoją rolę w procesie budowy masy mięśniowej, poprzez jakość i formę składników w niej zawartych. Real Mass dzięki starannie dobranym proporcjom zapewni Ci to wszystko już w jednej porcji.

Zastosowanie wymienionych składników Real Mass w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą oraz treningiem zapewnia sukcesywne przyrosty masy mięśniowej, jak i ogólną poprawę samopoczucia u każdego sportowca. Warto pamiętać, iż podczas procesu budowy masy mięśniowej nie tylko chodzi o fakt dostarczenia dużej ilości kcal, ale również o ich jakość.

Produkt świetnie sprawdza się w suplementacji niemal każdej powszechnej dyscypliny sportu. Technologowie opracowujący recepturę Real Mass zadbali o fakt, aby nie tylko jego jakość, ale również walory smakowe, zaspokoiły gusta nawet najbardziej wybrednych Klientów, a cel ten został osiągnięty dzięki aromatom importowanym z USA.

Jedna porcja 75g

100g75g