Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Rash Koszulka Shortsleeve Crosstrec 002 Red - Trec Wear

Rash Koszulka Shortsleeve Crosstrec 002 Red - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 95 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Rash Koszulka Shortsleeve Crosstrec 002 Red - Trec Wear

Rash Crosstrec to zupełna nowość na polskim rynku. Stworzony z myślą o najcięższych treningach crossfitowych. Idealnie dopasowany fason, elastyczność i wysokiej jakości wykonanie zapewniają komfort podczas ciężkich zmagań fizycznych. Materiał zapewnia doskonałe odprowadzanie potu na zewnątrz, a mocne szwy gwarantują wysoką wytrzymałość.

- Bezkompromisowe i sprawdzone połączenie elastanu z poliestrem
 - Jakość wykonania, która sprosta największym wyzwaniom
 - Płaskie szwy nie drażniące skóry
 - Rozciągliwy materiał