Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna1 » Anabolizery tlenku azotu No2 » Pump Pre-workout Formula 300g - Ostrovit
Pump Pre-workout Formula 300g - Ostrovit

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Pump Pre-workout Formula 300g - Ostrovit

• zwiększa wydolność organizmu
  •     poprawia efektywność ćwiczeń
  •     zmniejsza zmęczenie organizmu w trakcie treningu
  •     nie zawiera kreatyny, dzięki czemu może być stosowany między cyklamu kreatynowymi
  •     idealny suplement wspomagający budowę beztłuszczowej masy ciała

OstroVit PUMP Pre-Workout Formula to preparat, który wspomaga wydolności i wytrzymałość organizmu oraz w znaczący sposób podnosi efektywność treningu.

Produkt jest mieszanką beta- alaniny, argininy, cytruliny, tauryny, leucyny, l-karnityny, L-tyrozyny dzięki czemu jest doskonałym preparatem wspomagającym budowę beztłuszczowej masy ciała.

Działanie produktu można zauważyć już na pierwszym treningu, mięśnie krótko po zażyciu produkty stają się twarde i napompowane. Specjalnie stworzona formuła pozwala na wytwarzanie tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami, rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych oraz hamuje agregacje płytek krwi. Dzięki zawartości Beta- Alaniny wysiłek może być bardziej intensywny i dłuższy. Ponadto organizm jest mniej podatny na zmęczenie.

Produkt nie zawiera kreatyny, dzięki czemu może być stosowany również w okresach przejściowych między cyklami kreatynowymi. Jest również doskonałym suplementem do syntezy włókien mięśniowych bez zbędnej retencji wody podskórnej, dzięki czemu efekty ćwiczeń są jeszcze bardziej widoczne.

Jedną porcję (10g - 2 miarki) wymieszać z 200-300 ml wody lub ulubionego soku.

W dni treningowe spożywać 1 porcję 30 min przed treningiem.

Składniki aktywnew 100gw 10 g (1 porcja)
Beta alanina30 g3000 mg
Alfa-ketoglutaran argininy30 g3000 mg
Jabłczan cytruliny15 g1500 mg
Tauryna5 g500 mg
L-leucyna4 g400 mg
L-karnityna3 g300 mg
L-tyrozyna3 g300 mg
Kofeina bezwodna2 g200 mg

Składniki: Beta alanina, alfa ketoglutaran argininy, jabłczan cytruliny, tauryna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, l-leucyny, l-karnityna, l-tyrozyna, aromat, kofeina bezwodna, substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe.