Super zestaw na masę, biorę już drugi. Masa mięśniowa wchodzi po nim naprawdę szybko.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna1 » Anabolizery tlenku azotu No2 » Pump Kick Shot 80ml - Sport Definition
Pump Kick Shot 80ml - Sport Definition

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Pump Kick Shot 80ml - Sport Definition

Pump Kick shot to dopracowana pod kątem skuteczności przedtreningówka w formie napoju gotowego do spożycia, o smaku wiśniowo-pomarańczowym. Jedna butelka to dwie porcje, a każda z nich zawiera:

BETA-ALANINA w ilości 2,5 g, to optymalna dawka dzienna, która gwarantuje wzrost wytrzymałości i siły mięśniowej. Dzięki temu można zrobić skuteczniejszy trening siłowy jak i wytrzymałościowy, ponieważ beta-alanina jest polecana kulturystom oraz osobom uprawiającym sporty szybkościowe i szybkościowo-wydolnościowe (bieganie, kolarstwo, triatlon, sporty walki).

AAKG w ilości 1,5 g zapewni odpowiednią pompę, tym samym podczas treningu mięśnie będą dużo lepiej odżywione, zaś po treningu będą się szybciej regenerowały. Podwyższone odczucie pompy w konsekwencji zwiększa przyrosty masy mięśniowej.

TAURYNA 0,5 g skutecznie zapobiega katabolizmowi, dodaje energii oraz wspiera transport kreatyny do mięśni.

KOFEINA w ilości 200 mg to skuteczna dawka, żebyś poczuł ogień i chęć do treningu.

GLUKURONOLAKTON 125 mg neutralizuje toksyny i pomaga w usunięciu z organizmu zbędnych produktów przemiany materii. Wspomaga wydolność organizmu podczas wysiłku fizycznego.

WITAMINY B6 i B12 wspomagają przemiany metaboliczne.

W końcu SHOT może być SKUTECZNY i SMACZNY.

½ butelki (40 ml) wypić przed lub w trakcie treningu. Nie przekraczać 1 porcji w ciągu dnia. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu.

Zawartość w:40 ml80 ml
Beta-alanina2,5 g5 g
Tauryna500 mg1 g
AAKG (2:1):
alfa-ketoglutaran-L-argininy
1,5 g3 g
Kofeina200 mg400 mg
L-tyrozyna125 mg250 mg
Witamina B61,4 mg (100%)*2,8 mg (200%)*
Witamina B122,5 µg (100%)*5 µg (200%)*

* % RWS – Referencyjna wartość spożycia

Składniki: Woda, beta-alanina, alfa-ketoglutaran-L-argininy (AAKG), tauryna, kofeina, glukuronolakton, kwas (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytryniany trisodu), aromaty naturalne, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), substancje konserwujące (benzoesan sodu, sorbinian potasu), barwnik (czerwień koszenilowa A – E124), witaminy [witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B12 (cyjanokobalamina)]. E124 – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.