Nie wiem dlaczego slim expert jest tak mało znany skoro działa bardzo przyzwoicie. Biorę już drugi miesiąc i poleciało 4 kg :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Próbka 1szt. Odżywki wybranej losowo3
próbki odżywek i suplementów

Próbka 1szt. Odżywki wybranej losowo

Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Próbka odżywki wybieranej losowo i dołączanej do zamówienia po przekroczeniu ustalonej kwoty zakupu.
Autor opinii: RvzOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 15-07-2015
Świetny pomysł i polecam!
Autor opinii: haRRyOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 25-02-2015
Dzięki za próbkę, bardzo dobry pomysł z nimi muszę przyznać. Pozdrawiam :)

Napisz opinię