świetna sprawa z rana zamiast kawy. Jest pobudzenie i motywacja do działania czyli działa :)) Polecam !

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Premium Protein 360g - Waniliowy - Better Choise3
Premium Protein 360g - Waniliowy - Better Choise
Nowość

Premium Protein 360g - Waniliowy - Better Choise

Better Choice

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składu

BIAŁKO – GŁÓWNY MATERIAŁ BUDULCOWY.

>>Jeśli szukasz Premium Protein o smaku czekoladowym kliknij w niniejszy odnośnik<<

Białka, inaczej zwane proteinami to główny składnik budulcowy dla organizmu i stanowią około 20% masy ciała człowieka, z naciskiem na układ mięśniowy. Tak ważna funkcja białka powoduje, że zapewnia ono prawidłowy rozwój i wzrost oraz funkcjonowanie organizmu i regenerację tkanek, które uległy uszkodzeniu. Białka zbudowane są jako wielocząsteczkowe związki, złożone z reszt aminokwasów połączonych wiązkami peptydowymi. Osiem spośród wielu aminokwasów to tak zwane aminokwasy egzogenne (niezbędne), są to: lizyna, leucyna, izoleucyna, metionina, fenyloalanina, treonina, tryptofan, walina.

NATURA ODŻYWKI BIAŁKOWEJ.

Wokół odżywek białkowych narosło wiele mitów, które mogą wprowadzać zamieszanie zwłaszcza u osób zaczynających przygodę z treningiem i suplementacją odżywkami. Krótko mówiąc, odżywka białkowa to produkt będący źródłem białka różnego pochodzenia (np. z serwatki wpc czy soi). Jej przyjmowanie ma na celu wzbogacenie diety o substancję, która jest podstawowym materiałem budulcowym dla mięśni.

POTRZEBA PRZYJMOWANIA ODŻYWKI BIAŁKOWEJ.

Dla osób trenujących kwestia dostarczenia organizmowi odpowiedniej ilości białka jest bardzo ważna. W tym kontekście używanie odżywki białkowej jest po prostu wygodne – kiedy akurat dzienne menu nie obfituje w wystarczającą porcję białka, łatwo można je uzupełnić właśnie stosując odżywkę. Istnieją trzy zasadnicze rodzaje odżywek z tej dziedziny – koncentrat, izolat i hydrolizat białka. Koncentrat zawiera najmniej przetworzone białko. Białko serwatkowe jest najbardziej popularne, gdyż z powodzeniem może być stosowane zarówno podczas budowania masy, jak i redukcji tkanki tłuszczowej. Charakteryzuje się szybką absorpcją, co jest ważne przy stosowaniu go po to, aby w jak najkrótszym czasie uzupełnić deficyt białka. Białko WPC czyli powszechnie znany koncentrat białka serwatkowego to białko pochodzenia zwierzęcego, którego źródłem jest serwatka powstająca podczas produkcji sera. Wyizolowanie białek serwatkowych odbywa się w procesie ultrafiltracji – oczyszczania serwatki z tłuszczu i laktozy. Białko serwatkowe posiada jedną z najwyższych wartości odżywczych, zawiera aminokwasy rozgałęzione BCAA, które stymulują powysiłkową regenerację mięśni. Niewątpliwą zaletą białka serwatkowego w postaci odżywki białkowej jest szeroka gama smaków do wyboru.

Odżywka białkowa stanowi świetne wsparcie dla osób trenujących i jako uzupełnienie codziennego jadłospisu z pewnością spełni swoje zadanie dostarczania odpowiedniej ilości białka – najważniejszego materiału budulcowego.

SPOSÓB UŻYCIA

Jednorazową porcję produktu – 30 g (2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając
do tego szejkera lub miksera. Stosować 3 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II
porcja do 1,5 godz. po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po
przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być
stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz
karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Czerwień koszenilowa A może mieć negatywny
wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: soja, pszenica, jaja,
orzeszki ziemne i orzechy.

SKŁADNIKI

Koncentrat białka serwatkowego (z mleka) (83,1%); substancja zagęszczająca – skrobia
modyfikowana (z jęczmienia); maltodekstryny; kakao w proszku dla smaku czekoladowego i czekoladowo-
orzechowego; aromaty; regulatory kwasowości dla smaku truskawkowo-poziomkowego – kwas cytrynowy,
kwas jabłkowy; barwnik dla smaku waniliowego – beta-karoten; substancja słodząca – sukraloza; barwnik dla
smaku truskawkowo-poziomkowego – czerwień koszenilowa A.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA100g

Białko21,60 g43%
Sól0,16 g3%
Koncentrat Białka Serwatkowego24,93 g