kupując ten produkt jestem pewien składu, bardzo dobra cena!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna1 » Kreatyny2 » Monohydrat kreatyny3 » Pre-workout 250g - Superb
Pre-workout 250g - Superb

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Pre-workout 250g - Superb

PRE-WORKOUT to rewelacyjny suplement przedtreningowy, który doskonale dodaje energii, zwiększa wytrzymałość na treningu oraz zapewnia motywację, aby pomóc utrzymać się w najwyższej formie. Produkt dodaje niesamowitej siły. W składzie znajduje się Kreatyna, która w połączeniu z Beta-alaniną, l-argininą oraz aminokwasami BCAA da Ci niesamowitego kopa! Wznieś trening na jeszcze wyższy poziom !

1 porcję (13g - 2miarki) rozpuścić w 250ml wody. Stosować przed treningiem.

Składniki aktywne(w porcji 13g)
Kreatyna (monohydrat)3 g
Beta-alanina3g