Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » Pre Combat Powder 1000 g - Ultimate Nutrition
Pre Combat Powder 1000g

Pre Combat Powder 1000 g - Ultimate Nutrition

Ultimate Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 139 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Pre Combat Powder 1000g.

192 dni. Tyle dokładnie czasu potrzebowali naukowcy Ultimate Nutrition, by przekonać sportowy świat o nowym wyjątkowym odkryciu. Przez ponad sześć miesięcy, najlepsi gracze futbollu amerykańskiego pod okiem fizjologów i lekarzy sportowych testowali nowatorskie rozwiązania w zakresie wspomagania budowy masy, siły i szybkości mięśniowej. Wyniki okazały się zdumiewające. Jeszcze żadne dotychczasowe badanie środków ergogenicznych nie pozwoliło postawić tak spektakularnych wniosków.

Celem badania było sprawdzenie najnowszej generacji preparatów wspomagających wzrost siły i masy mięśniowej. Po raz pierwszy w ściśle kontrolowanych testach zastosowano zupełnie nowatorski, kompleksowy zestaw preparatów o nazwie Full Combat. Ta wyjątkowa linia ergogeników, wyprodukowana w unikalnej technologii pozwoliła wyznaczyć zupełnie nowy kierunek wspomagania żywieniowego w sporcie i przełamać wszelkie blokady organizmu. To co osiągnięto w ramach sześciomiesięcznego cyklu suplementacyjnego można porównać jedynie z działaniem najsilniejszych leków sterydowych i nie ma w tym odrobiny przesady. W ciągu pół roku 23 zawodników z czołowych zespołów amerykańskiej ligi zanotowało średnio 18,4kg wzrost czystej masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji 6,7kg tkanki tłuszczowej. Jednocześnie w grupie zawodników zaobserwowano istotny statystycznie wzrost mocy beztlenowej czyli zdolności organizmu do znoszenia intensywnych obciążeń o charakterze siłowym i szybkościowym

Jak działa Full Combat?
Ten ogromny sukces jest bez wątpienia zasługą wzajemnego i kompatybilnego współdziałania ze sobą wszystkich czterech preparatów linii Full Combat. Każdy z nich pobudza odmienne mechanizmy fizjologiczne, jednak wspólnie wyzwalają coś, co można nazwać wyjątkową eksplozją mocy.

Pre Combat to 2 Faza Systemu Wspomagającego Full Combat
Zamysłem twórców tego wyjątkowego preparatu było ukazanie zupełnie nowych możliwości pobudzenia energetycznego i psychoruchowego organizmu przed planowanym wysiłkiem. W przeprowadzonych badaniach, dostrzeżono bardzo silny wzrost mocy fizycznej organizmu, oraz poziomu koncentracji i motywacji do treningu. Należy nadmienić, że efekt ten był zauważalny u wysoko wytrenowanych zawodników, którzy do tej pory już wcześniej stosowali inne podobne preparaty. To wyjątkowe działanie ergogeniczne preparatu jest wynikiem wzajemnego powiązania czterech kompleksów składników o silnym działaniu pobudzającym i anabolicznym. Pierwszy z nich pod nazwą Muscle Vasculation działa jak biologiczny tłok. Rozpychając mięśniówkę naczyń krwionośnych wpycha w obręb włókien mięśniowych pozostałe grupy składników. Z prądem krwi do komórek dociera aż 5 form kreatyn, najsilniejsze składniki energetyzujące a także kompleks specjalnych soli mineralnych i witamin sterujących systemem nerwowym. Wszystko razem, wyzwala potężny przypływ siły i mocy, przygotowując energetycznie i psychicznie organizm do najtrudniejszych elementów walki sportowej.

Jak zapewniają eksperci Ultimate działanie preparatów Pre i Post Combat jest ściśle ze sobą powiązane, stąd najlepsze efekty uzyskuje się stosując je razem: przed (Pre) i po treningu (Post). Można powiedzeć że oba preparaty działają na siebie jak swoiste katalizatory. Jeden przyspiesza działania drugiego, a podwojona dynamika ich działania anabolicznego utrzymuje się jeszcze przynajmniej przez 8-10 godzin po zakonczeniu treningu. Takiego wyniku nie gwarantuje obecnie żaden ze znanych dotąd preparatów wspomagajacych.
Porcję (20 g) zmiksuj z 500 ml wody. Spożyć 30 - 45 min przed treningiem.
 Porcja: 20g
Składniki aktywne
Muscle Vasculation Blend
L-Arginine alpha ketoglutaran, L-Citruline Malate, L-Arginine Ethyl Ester, L-Arginine Pyroglutamate, L-Citruline
4549 mg
Muscle building Blend
Kreatyna monohydrat, Beta alanina, Kreatyna alfa ketoglutarat, Kreatyna jabłczan, Kre-Alkalyn, Kreatyna etyl ester
4000 mg
Energy blend
Tauryna, kofeina, MCT, Asian Ginseng, Rhodiola, Witamina B6, Kwas foliowy, Witamina B12
1503 mg
Muscle Uptake Blend
Dicalcium phosphate, Cinnamon Bark Extract, Dipottasium Phosphate.
950 mg
Węglowodany7 gram