Strona główna » Aminokwasy » Aminiokwasy różne » Plasmex 350 caps - Megabol

Megabol

Cena katalogowa: 42,00 zł

Oszczędzasz: 7,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 35 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PLASMEX  350 caps.

Blood Amino™ jest idealnym suplementem, w okresie wysiłków siłowych o zwiększonej intensywności
a także w okresach przerw treningowych i planów redukcji tłuszczu - stanowi wtedy antykataboliczną ochronę dla rozwiniętej tkanki mięśniowej.

PLASMEX Blood Amino™ to:
• czwartej (najnowszej) generacji suplement aminokwasowy,
• hydrolizowana plazma globuliny - 100% substancji czynnej,
• szybki wzrost masy mięśniowej,
• ochrona mięśni przed spadkiem w trakcie przerw oraz redukcji.

Wg dr Petra Forta PLASMEX odznacza się interesującą charakterystyką:
Jest to hydrolizat technologicznie zmodyfikowanej krwi wieprzowej (osocza), którego głównym składnikiem są proteiny, zwane globulinami. W pierwotnej formie są to ogromne cząsteczki, które modyfikuje się w taki sposób, by ostateczny surowiec miał niewielką masę cząsteczkową. Produkt jest zatem dzięki temu łatwostrawny. Posiada neutralny smak, jest w pełni rozpuszczalny i pozbawiony popularnych alergenów. Nie zawiera składników, które mogłyby powodować problemy trawienne, tak jak to bywa w przypadku większości tanich protein mlecznych (przede wszystkim kazeina oraz proteiny serwatkowe, które nie są delaktozowane).
Najistotniejsze jest jednak stwierdzenie, że chodzi tu o jeden z pierwszych produktów, który nie jest oparty o surowce pochodzenia mlecznego. Jest to ogromna zaleta przede wszystkim dla tych konsumentów, którzy cierpią na nietolerancję protein mlecznych. Ostatecznie krew jest przecież „życiodajnym płynem”.

Spożywać 1-2 porcje dziennie. Porcje przyjmować przed porannym posiłkiem, po treningu, lub przed dowolnym posiłkiem w dni nietreningowe. Jedna porcja wynosi 10 kapsułek.
Wartości odżywcze
Porcja10kap.
Ilość porcji w opakowaniu35
Opakowanie350kap.