Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Pit Bull Bluza Hooded Boxing Black - Pit Bull West Coast

Pit Bull Bluza Hooded Boxing Black - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---
Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 209 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

Pit Bull Bluza Hooded Boxing Black - Pit Bull West Coast

Czarna bluza Boxing jest nową propozycją firmy PitBull West Coast na sezon jesienno-zimowy. Stonowane kolory sprawiają, że jest odpowiednim ubraniem na wiele okazji. Klasyczny krój docenią fani sportowego stylu.

Ubranie wykonano z bawełny o gramaturze 400g/m, co sprawia, że materiał jest gruby, a sama bluza idealna na niskie temperatury. Kaptur można regulować dzięki temu, że posiada sznurek. Bluza pomaga chronić ciało przed wiatrem, ponieważ ma elastyczne ściągacze i specjalne otwory na kciuki w mankietach. Z przodu znajduje się kieszeń sporych rozmiarów. Na łączeniu przy karku, wewnątrz bluzy, umieszczono jedwabną lamówkę. Odpowiada ona za to, że skóra, którą dotyka, jest osłaniana przed otarciami.

Powyżej kieszeni widać duży nadruk z nazwą i rokiem początku działań firmy. Jest on lekko przetarty. Na ubraniu znajdują się dwie naszywki – skórzana na ramieniu i materiałowa nad ściągaczem. Logo PitBull West Coast jest widoczne na tylnej aplikacji umieszczonej pod kapturem.
RozmiarDługość koszulkiSzerokość klatkiDługość rękawa
67 cm57 cm66 cm