Strona główna » Akcesoria na siłownię » Shakery, bidony i pillboxy » PILL BOX CENTRUM KULTURYSTYKI - Kolor źółty
pillbox centrumkulturystyki w kolorze żóltym

PILL BOX CENTRUM KULTURYSTYKI - Kolor źółty

CentrumKulturystyki
Średnia ocena (4.8/5):
Średnia ocena 4.8/5
(głosów 10)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Pill box  w kolorze żółtym - pojemnik (opakowanie) na kapsułki / tabletki - to bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób aktywnych, stosujących systematyczną suplementację.

Pill box  to wysokiej jakości pojemnik PCV, zawierający 5 podzielonych sekcji w zależności od wielkości kapsułki / tabletki.

Już nie musisz zabierać ze sobą na trening całych opakowań - wystarczy, że przygotujesz sobie odpowiednie dawki suplementów i masz je zawsze pod ręką tylko w JEDNYM pudełku. Po prostu sama wygoda i to w dobrej cenie.

bardzo praktyczne, polecam

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Bardzo przydatne, zwłaszcza poza domem

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Fajny gratis. U mnie robi za segregator na półprzewodniki.

Super POLECAM

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Przydatne pudełko żeby podzielić kapsułki. Polecam

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Pill box jest bardzo fajnym pomysłem i bardzo przydatnym organizerem na kilkudniowe wypady po za dom aby skomponować niezbędne zestawy suplementów i mieć je przy sobie.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Pill box jak pill box, warto posiadać do konstruowania większych porcji supli, bardzo przydatny na kilkudniowe wyjazdy.

Ocena produktu: Ocena produktu 3/5 Data napisania recenzji:

Cóż... Za dużo pudełeczka nie skorzystałem, gdyż w paczce było pokruszone w drobny mak :-D

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Niska cena, świetna jakość. Czego chcieć więcej?

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

bardzo przydatne na siłownie i podręczne opakowanie, polecam