Hydrolizat, izolat i koncentrat skład rewelacja i bardzo ciekawe smaki których jest duży wybór jak dla mnie cappuchino nr 1 :D

Strona główna1 » Żywność funkcjonalna2 » Pianki Marshmallow Bez Cukru I Tłuszczu 50 g. - Mellow Party
Pianki Marshmallow Bez Cukru I Tłuszczu 50 g. - Mellow Party

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Pianki Marshmallow Bez Cukru I Tłuszczu 50 g. - Mellow Party

Pianki marshmallow - ukochane smak amerykańskich dzieciaków w wersji bez cukru. Belgijskie pianki marshmallow Mellow Part to bezglutenowe zdrowe słodycze bez cukru i bez tłuszczu. Jeśli lubisz tradycyjne pianki cukrowe, zachwycisz się waniliowymi marshmallow Mellow Party bez cukru w pastelowych kolorach - są dokładnie tak samo mięciutkie i delikatne i słodko rozpływają się w ustach, ich delikatność wspaniale łączy się ze smakiem klasycznej belgijskiej czekolady.

Delektuj się smakiem pianek, stop je w mikrofalówce albo dodaj do gorącej czekolady - nic tak nie poprawia nastroju jak gorąca czekolada z piankami marshmallow, zwłaszcza, jeśli jest to niskokaloryczna czekolada Options z piankami marshmallow bez cukru :)

Marshmallow Mellow Party są słodzone maltitolem - to znany od niskokaloryczny słodzik należący do grupy tzw. polioli, stosowany do słodzenia produktów dla diabetyków. Maltitol ma naturalny, słodki smak nie do odróżniania od smaku cukru, charakteryzuje się niską kalorycznością i niskim indeksem glikemicznym, dzięki czemu nie wywołuje skoków poziomu cukru we krwi.

Sposób użycia

Według indywidualnych zapotrzebowań.

Składniki

Łodziki (syrop maltitolowy, izomalt), woda, żelatyna wieprzowa, skrobia kukurydziana, regulator kwasowości: kwas mlekowy, naturalny aromat waniliowy, barwnik: E162.
Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.

Wartości odżywcze100 g
Wartość energetyczna895 kJ/214 kcal