Magnum jak dla mnie to dobra cena oraz świetna jakość i własnie dlatego kupuję go regularnie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna1 » Witaminy i minerały2 » OstroVit Magnesium Potassium + B6 SHOT 80 ml
Nowość

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

OstroVit Magnesium Potassium + B6 SHOT 80ml

OstroVit Magnesium Potassium + B6 SHOT 80 ml to suplement diety w płynie. Zawiera substancje słodzące. Napój niegazowany zawierający magnez (375 mg/80 ml), z dodatkiem potasu oraz witaminy B6. OstroVit Magnesium Potassium + B6 SHOT 80 ml to suplement przeznaczony dla osób, które mają zwiększone zapotrzebowanie na magnez, potas i witaminę B6. Suplement przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie, zwłaszcza sportowców. Produkt zalecany w okresach wzmożonego wysiłku.
  • SHOT zawiera 80 ml produktu w opakowaniu
  • 1 SHOT = 1 porcja
  • 1 SHOT zawiera magnez, potas oraz witamine B6
  • Przepyszny smak
  • Uzupełnij niezbędne minerały i witaminy
  • Nie zawiera cukru

OstroVit Magnesium Potassium + B6 SHOT 80 ml

Magnez zawarty w preparacie pomaga w prawid­łowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej,  a także pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Ponadto składniki te przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Potas jest minerałem kluczowym dla życia. Niezbędnym do prawidłowej pracy serca i nerek. Znaleźć go można w niemal wszystkich produktów spożywczych. Jego wysoka dawka znajduje się w zielonych, liściastych warzywach, owocach, roślinach strączkowych i rybach. Dieta bogata w potas reguluje mechanizmy wpływające na właściwe funkcjonowanie organizmu. Korzystnie wpływa na pracę układ krążenia, naczynia krwionośne, przyczynia się również do ustabilizowania ciśnienia krwi. Potas jest również elektrolitem, który skutecznie równoważy dietę bogatą w sód. Wpływa na pracę mięśni, poziom energii i kondycję umysłową.

Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny oraz w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.

Właściwości OstroVit Magnesium Potassium + B6

• SHOT Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
  • Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • Pomaga w prawid­łowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów
  • Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu
  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
  • Wsparcie układu nerwowego
  • Regulacja gospodarki wodnej organizmu
  • Regulacja fizjologicznego ciśnienia
Opakowanie zbiorcze 24szt..
Podana cena za 1szt.

Spożyć 1 buteleczki (80 ml) dziennie. Nie spożywać więcej niż 1 porcję dziennie.

Wstrząsnąć przed użyciem. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu.     Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Woda, kwas - kwas cytrynowy; regulator kwasowości - cytryniany trisodu; cytryniany potasu (potas), substancje słodzące: sukraloza, acesulfam K; substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; cytryniany magnezu (magnez), aromaty, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), maltodekstryna.

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.