Strona główna » Akcesoria na siłownię » Shakery, bidony i pillboxy » Opakowanie na kapsułki (pillbox) - Black - BE PROUD - Trec Accesories
Opakowanie na kapsułki (pillbox) - Black - BE PROUD

Opakowanie na kapsułki (pillbox) - Black - BE PROUD - Trec Accesories

Trec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Opakowanie na kapsułki (pilbox) - Transparent - MAKE DIFFERENCE - Trec Accesories

Opakowanie na tabletki oraz kapsułki
Wymiary: [Wysokość / Szerokość / Głębokość] 75/125/30 mm