Strona główna » Według zastosowania » Rower » OhYeah! Baton 85g - ISS Ohyeah!
OhYeah! Baton 85g

OhYeah! Baton 85g - ISS Ohyeah!

ISS Ohyeah!

Smak

Cena katalogowa: 13,00 zł

Oszczędzasz: 2,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 11 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Oh Yeah! - to pyszny batonik bogaty w aż trzy zróżnicowane źródła białka oraz pełnoziarnisty owies, który jest doskonałym źródłem węglowodanów złożonych.
  •     Wysoka zawartość białka
  •     Pyszny smak
  •     Doskonała alternatywna dla posiłków
  •     Dodatek całych orzechów

W skład Oh Yeah! wchodzą:

Mikrofiltrowany Izolat Białka Serwatki - czas wchłaniania rzędu kilku minut, najwyższa wartość biologiczna BV=159, idealny kiedy potrzebujemy praktycznie natychmiastowej dostawy aminokwasów dla naszego organizmu. Sposób w jaki otrzymywany jest ten koncentrat (wymiana jonowa) gwarantuje minimalną zawartość innych makroskładników – tłuszczy i węglowodanów.

Kazeinian Wapnia – charakteryzuje się najbardziej równomiernym uwalnianiem aminokwasów do krwioobiegu spośród wszystkich źródeł białka, tym samym najlepiej sprawdza się podczas długich przerw pomiędzy posiłkami.

Hydrolizat żelatyny - jest typowym białkiem tkanki łącznej występującym powszechnie w organizmach zwierząt i ludzi. Kolagen to jedno z najważniejszych białek naszego organizmu.

Izolat Białka Sojowego – dodany w celu uzupełnienia profilu aminokwasowego całej mieszanki białek. Izolat Białek Mleka, Koncentrat Białek Mleka – wszystko to co najlepsze w mleku bez zbędnej Laktozy, Cholesterolu i Nasyconych Kwasów Tłuszczowych. Zawiera Sprzężony Kwas Linolenowy (CLA, związek pomocny w ograniczaniu ilości tłuszczu magazynowanego przez organizm w postaci tkanki tłuszczowej), peptydy Glutaminy (bardzo ważny aminokwas) czy tez Laktoferynę (najlepiej przyswajalne żelazo, wykazuje silne właściwości bakteriobójcze).
1-3 batony dziennie pomiędzy posiłkami lub po treningu. Ilość spożywanych batonów uzależniona jest od indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego.
 Porcja: 85g (1 baton)

Wartość energetyczna380 kcal