Strona główna » Sprzęt Siłowy » Obciążenia » Obciążenie żeliwne kierownica 10kg/29mm
Obciążenie żeliwne kierownica 10kg/29mm
Nowość

Obciążenie żeliwne kierownica 10kg/29mm

Numer katalogowy:P124

Marka:Platinum Fitness

Rodzaj:żeliwne

Kod producenta:P124

Model:kierownica

Liczba sztuk w zestawie:1 szt.

Zestaw:nie

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:10.1 kg

Łączna waga:10 kg

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 78 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Wielofunkcyjne obciążenie "kierownica" 10 kg o średnicy otworu 29 mm

Obciążenie żeliwne kierownica jest starannie wykonanym obciążeniem, które dzięki specjalnym otworom może być z powodzeniem używane zamiast sztangielek. Dzięki takiemu rozwiązaniu można także szybko zmieniać obciążenie na sztandze lub gryfie. Obciążenie zostało zabezpieczone warstwą specjalnej farby, która chroni je przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki żeliwu z jakiego zostało wykonane ma ono zastosowanie w siłowniach profesjonalnych i amatorskich.

Komplet zawiera

• 1 sztukę obciążenia żeliwnego kierownica o wadze ~10kg

Dane techniczne

• Waga: ~10kg
  • Średnica: ~30,0cm
  • Średnica otworu: ~29,5mm
  • Grubość: ~3,1cm
  • Materiał: Żeliwo
  • Kolor: Szary

Koszt wysyłki jednego przedmiotu podany jest w treści oferty, natomiast w przypadku zakupu więcej niż jednego przedmiotu lub zakupów na kilku aukcjach jednocześnie koszt przesyłki naliczany jest według cennika poniżej:

KOSZTY DOSTAWY DPD

• 1-30kg - 13zł
  • 31-60kg - 26zł
  • 61-90kg - 39zł
  • 91-120kg - 52zł
  • 121-150kg - 65zł
  • 151-180kg - 78zł
  • 181-210kg - 91zł

Przy przesyłce pobraniowej należy doliczyć jednorazowo 5zł do kwot podanych powyżej.