Strona główna » Sprzęt Siłowy » Obciążenia » OBCIĄŻENIE 15kg 29,5mm - EB-FIT
OBCIĄŻENIE 15kg 29,5mm - EB-FITOBCIĄŻENIE 15kg 29,5mm - EB-FITOBCIĄŻENIE 15kg 29,5mm - EB-FIT

OBCIĄŻENIE 15kg 29,5mm - EB-FIT

EB-FIT

Koszt wysyłki:od 11,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:InPost Paczkomaty 24/7 - 11,00 zł

Liczba sztuk w zestawie:1 szt.

Model:8862

Kod producenta:8862

Rodzaj:bitumiczne

Marka:Victoria Sport

Łączna waga:15 kg

EAN:5902431002637

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:15.3 kg

Zestaw:nie

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Oryginalne obciążenie bitumiczne o wadze 15kg oraz średnicy otworu 29,5 mm

Warstwa zewnętrzna to łatwe w czyszczeniu tworzywo sztuczne. Domownicy wreszcie odetchną od hałasu żeliwa. W przeciwieństwie do żeliwa, beton z tworzywem tłumią dźwięki i chronią podłoże przed uszkodzeniem. Koniec z rysowaniem podłogi. Materiał zabezpiecza posadzkę, panele i płytki ceramiczne przed zarysowaniem. Czytelne oznakowanie wagi rzuca się w oczy i nie zetrze się.

Obciążenie kształtuje wiele grup mięśni, jest idealne dla mężczyzn oraz kobiet chcących kształtować sylwetkę i wzmocnić masę mięśniową. Obciążenie sprawdzi się do ćwiczeń ogólnorozwojowych, rehabilitacyjnych i na domowej siłowni.

Zadbaj o swoją kondycję już dziś!

Dane techniczne

• Waga: 15kg
  • Wymiary
  • Średnica otworu: 29,5mm (pasuje do gryfów o średnicy 28-29,5 mm)