Strona główna » Witaminy i minerały » COMPLETE OMEGA JUNIOR 283 mg LEMON 90 softgels - NORDIC NATURALS
Nowość

Nordic Naturals

Numer katalogowy:19783

Cena katalogowa: 229,00 zł

Oszczędzasz: 139,10 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 90 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• łącznie 283 mg omega-3
  • zrównoważona mieszanka kwasów omega 3, 6 i 9 z GLA (kwas gamma-linolenowy)
  • wspiera optymalną pracę mózgu i zdrowy nastrój
  • wspiera zdrowy rozwój społeczny, emocjonalny i behawioralny
  • wyśmienity naturalny aromat cytrynowy

Połączenie kwasów omega-3 EPA i DHA z oleju rybnego z GLA z oleju z nasion ogórecznika w celu wspierania zdrowia mózgu, oczu i układu nerwowego. Ta unikalna kombinacja pomaga wspierać rozwój społeczny, emocjonalny i behawioralny u dzieci w wieku 6-12 lat.

SKŁAD

• Kalorie 10 kcal
  • Kalorie z tłuszczu 10 kcal
  • Całkowita zawartość tłuszczu 1 g
  • Tłuszcze nasycone 0,2 g
  • Tłuszcze trans 0 g
  • Całkowita zawartość kwasów omega-3: 283 mg
  • Kwas eikozapentaenowy (EPA) 135 mg
  • Kwas dokozaheksaenowy (DHA) 90 mg
  • Kwasy Omega-6: 120 mg
  • w tym: Kwas gamma-linolenowy (GLA) 35 mg
  • Kwasy Omega-9: 115 mg
  • w tym: Kwas oleinowy (OA) 90 mg

SPOSÓB UŻYCIA

Dla dzieci w wieku 6-12lat podawać dwie kapsułki dziennie podczas posiłku.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać referencyjnej wartości spożycia. Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od światła słonecznego. Nie należy przyjmować jeżeli zabezpieczanie jest naruszone lub uszkodzone w sposób umożliwiający jego otwarcie przed zakupem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.