Strona główna » Witaminy i minerały » CHILDREN'S DHA XTRA 880 mg BERRY PUNCH 60 ml - NORDIC NATURALS
Nowość

Nordic Naturals

Numer katalogowy:20353

Cena katalogowa: 229,00 zł

Oszczędzasz: 94,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 135 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

CHILDREN'S DHA XTRA 880 mg BERRY PUNCH 60 ml - NORDIC NATURALS

Suplement marki Nordic Naturals pozwala zapewnić wysoki poziom kwasów tłuszczowych Omega-3 DHA i EPA w codziennej diecie. Omega-3 wspierają układ sercowo-naczyniowy. Chronią lipidy we krwi przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

SKŁAD

W 1,25 ml:

• Kalorie    10 kcal
  • Całkowita zawartość tłuszczu    1 g
  • Tłuszcz nasycony    0 g
  • Tłuszcze trans    0 g
  • Wszystkich Omega-3    880 mg
  • DHA (kwas dokozaheksaenowy)    535 mg
  • EPA (kwas eikozapentaenowy)    225 mg
  • Inne Omega-3    120 mg

SPOSÓB UŻYCIA

Do płynów (zalecany dla dzieci w wieku 1-6 lat) Sugerowane użycie 1,25 ml. Za pomocą wkraplacza najpierw zmierz 1,0 ml, a następnie dodatkowe 0,25 ml. Podawaj z jedzeniem lub zgodnie z zaleceniami pediatry.

Środki ostrożności: Dokładnie wyczyść zakraplacz pomiędzy każdym użyciem, szczególnie jeśli zakraplacz dotyka ust dziecka. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy przechowywać butelkę z oryginalną zakrętką w lodówce i zużyć w ciągu trzech miesięcy po otwarciu.

Ostrzeżenia

Nie należy przyjmować, jeśli plomba wskazująca naruszenie jest zerwana lub brakuje jej.

Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu, jeśli jesteś uczulony na jod lub użyj rozcieńczalników krwi.