Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » No Muscle Pump 750g Anabolizery - ActivLab
No Muscle Pump 750g

No Muscle Pump 750g Anabolizery - ActivLab

Activlab
Średnia ocena (4/5):
Średnia ocena 4/5
(głosów 5)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 49 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

No Muscle Pump 750g - ActivLab

Najnowszej generacji promotor tlenku azotu (NO).

Synergiczne działanie matrixu argininy, kreatyny i glutaminy.

NO MUSCLE PUMP to:
  • zwiększenie produkcji tlenku azotu,
  • zwiększenie ukrwienia mięśni,
  • długotrwałe utrzymywanie się pompy mięśniowej,
  • ukierunkowanie transportu składników odżywczych do mięśni.

Aktywność NO Muscle Pump została poprawiona nowoczesnym matrixem energetycznym, zawierającym kompleks węglowodanów, taurynę, kofeinę, inozytol oraz wszystkie witaminy z grupy B. Jego działanie obejmuje:

• wydłużenie czasu treningu,
  • poprawienie przemian energetycznych i wykorzystania węglowodanów,
  • skrócenie czasu regeneracji potreningowej.
NO Muscle Pump jest dodatkowo wyposażony w optymalnie dobrane najważniejsze elektrolity: potas, chlorki, wapń i magnez, dzięki czemu staje się preparatem 'all-in-one', niezbędnym każdemu ćwiczącemu, zarówno wyczynowo, jak również rekreacyjnie.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
Porcje 50 g (2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Stosować 1-2 razy dziennie najlepiej przed treningiem.
Wartości odżywcze
Porcja50g
Ilość porcji w opakowaniu15
Opakowanie750g

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Wartość energetyczna133kcal
Fosfor52,5mg
Potas150mg
Chlorki136mg
  • aromaty, substancje słodzące: E951 i E950, kofeina, inozytol, chlorek potasu, fosforan wapnia, węglan magnezu, monoazotan tiaminy, ryboflawina, kwas nikotynowy, pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, D-biotyna, kwas pteroilomonoglutaminowy, cyjanokobalamina, barwniki: E104 (smak cytrynowy i pomarańczowy), E110 (smak grapefruitowy i pomarańczowy), E124 (smak grapefruitowy).
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Dla tych którzy mają ograniczony budżet będzie to świetna opcja wg mnie w tym przedziale cenowym nic lepszego nie będzie :)

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Dobra pompa, niezła rozpuszczalność i na pewno bardzo atrakcyjna cena. :)

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

Dla mnie całkiem spoko produkt. Bardzo kusząca cena, No musle dawał radę na ciężkich treningach. Dobry booster

Ocena produktu: Ocena produktu 3/5 Data napisania recenzji:

Jak na tą cenę dobry suplement, przyrost siły odczuwalny już po tygodniu stosowania i całkiem niezła pompa na treningu.

Ocena produktu: Ocena produktu 3/5 Data napisania recenzji:

Nie mam przekonania do Activlabu ( stosowałem wiele produktów tej formy, głównie sugerując się korzystną ceną ) ale ten produkt naprawdę miło mnie zaskoczył. Fajna pompa, i pobudzenie w dobrej cenie.