Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » Nitrobolon Energizer 550 g stak kreatynowy Trec Nutrition
Nitrobolon Energizer 550 g

Nitrobolon Energizer 550 g stak kreatynowy Trec Nutrition

Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 4)

Cena katalogowa: 93,00 zł

Oszczędzasz: 4,50 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 89 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Trec Nutrition - Nitrobolon Energizer 550 g

Energetyczny Aktywator Tlenku Azotu.

Firma TREC NUTRITION z dumą przedstawia swój najnowszy produkt NitroBolon Energizer. Jest to nowa wzmocniona formuła niezwykle docenianego przez Państwa preparatu jakim jest NitroBolon. Specjalnie zaprojektowane dodatkowe składniki "dopalające" powodują, że już po 10 min. od zastosowania pierwszej dawki preparatu Wasze ciało wypełni energia, która z łatwością poradzi sobie z najcięższym treningiem. To aktualnie najskuteczniejszy "dopalacz" przedtreningowy jaki został wyprodukowany na świecie. Preparat łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy NitroBolon'u: niesamowity przyrost siły i wydolności na treningu, znaczne napięcie i "napompowanie" mięśni krwią z nieposkromionym pobudzeniem organizmu, który nada chęci do treningu, a jednocześnie opóźni pojawienie się zmęczenia. Zastosowanie preparatu NitroBolon Energizer powoduje przekroczenie granic treningowych, jakie mogłeś uzyskać stosując tylko niebezpieczne sterydy anaboliczne. Mięśnie stają się bardziej twarde i "napompowane", przygotowane są do generowania większej energii i wykonania naprawdę ciężkiego treningu. Skład NitroBolon Energizer to zastrzeżone formuły o działaniu synergicznym (uzupełniających się nawzajem). Oczywiście podobne składniki znajdziecie w światowej klasy preparatach, ale jeszcze nigdy nie były one użyte w tak niezwykle wysokich i skutecznych dawkach.

NITROBOLON ENERGIZER

jest najnowszej generacji wieloskładnikowym "stackiem" o działaniu anaboliczno-energetycznym, zaprojektowanym w celu maksymalizacji siły, szybkości kurczących się mięśni, zwiększenia wydolności oraz energetycznego pobudzenia organizmu do treningu. Preparat łączy w sobie niezwykle wysokie i skuteczne dawki składników, które powodują, że mięśnie stają się bardziej twarde i "napompowane", przygotowane do generowania większej energii i wykonywania naprawdę ciężkiego treningu. Unikalna i wyjątkowo efektywna formuła NITROBOLON'u ENERGIZER oparta została na synergicznie wspomagających swoje działanie składnikach tj.: - Matrixie Kreatynowym, który wykazuje silne działanie anaboliczne na organizm;
- aminokwasach rozgałęzionych (BCAA), Inozynie oraz najbardziej bio-dostępnych formach Glutaminy. Aminokwasy te stanowią 95 % czystej tkanki mięśniowej dlatego umożliwiają bardzo szybką regenerację organizmu już w trakcie wysiłku oraz pełną odbudowę mięśni po treningu;
- tzw. "boosterach" hormonu gazowego - tlenku azotu (NO) stymulującego ukrwienie tkanki mięśniowej oraz napływ tlenu i składników odżywczych do pracujących mięśni;
- składnikach posiadających funkcje energetyczne i psychostymulujące, które pobudzają organizm, podnoszą poziom adrenaliny i przygotowują organizm do pokonywania maksymalnych obciążeń treningowych;
- witaminach i minerałach wspomagających metabolizm tłuszczy i węglowodanów co przyczynia się do nasilonej produkcji energii w czasie treningu oraz uzupełniania traconych z potem w trakcie treningu elektrolitów, niezbędnych w procesach skurczu mięśniowego;
- specjalnym kompleksie wolnoprzyswajalnych węglowodanów, które umożliwiają równomierny transport do krwiobiegu wszystkich składników zawartych w NITROBOLON ENERGIZER. Preparat przeznaczony jest nie tylko dla profesjonalnych sportowców uprawiających dyscypliny siłowe takie jak kulturystyka czy podnoszenie ciężarów, ale z powodzeniem stosowany może być również przez zawodników dyscyplin szybkościowo-siłowych tj. sporty walki czy lekkoatletyka. NITROBOLON ENERGIZER dzięki zdolnościom zwiększeniu transportu tlenu i składników energetycznych do mięśni, zalecany jest również w wysiłkach długotrwałych np. w kolarstwie górskim, czy szosowym jako doskonałe "paliwo" dla ciężko pracujących mięśni. Uwaga! W czasie treningu siłowego może nastąpić waskularyzacja mięśni, czego efektem jest poprawienie zarysu żylnego oraz zwiększenie obwodu pracujących mięśni.
W dni treningowe: 2 x dziennie po jednej porcji (28g). I porcja 30 min przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: I porcja (28g) 30 min przed pierwszym posiłkiem.

Preparat należy stosować na czczo. Jednorazową porcje preparatu (28g) należy rozpuścić w 400ml wody i natychmiast po przygotowaniu napoju wypić. W celu zwiększenia siły działania preparatu należy spożywać dodatkowo około 3 litry płynów dziennie (najlepiej wody). Unikać łączenia preparatu w jednej porcji z produktami zawierającymi białko (minimalny odstęp między porcjami to 30 min).

Uwaga! W opakowaniu znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć jednorazową porcje preparatu (40cc na podziałce miarki to 28g NITROBOLON'u ENERGIZER).
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Jedna z niewielu przedtreningówek która tak bardzo daje kopa że nie mogę przerwać treningu, bo nadal chcę mi się rzucać żelastwem :P

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Atomowy suplement, takiego powera nie miałem nigdy jak na Nitrobolonie Energizer. Konkretna sprawa.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Czołówka boosterów przed treningowych na światowym rynku. Najbardziej dopracowana formuła Nitrobolonu jaka ujrzała światło dzienne. Moc, pobudzenie na najwyższym poziomie. Świetny produkt.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Idealne dopracowa i dla mnie najlepsza wersja nitriobolnu jaka wyszła na rynek. pobudzenie potężne i moc na treningach wraz z pompą - zwierzęca :)