NAJLEPSZY ISOLAT JAKI PIŁEM, SMAK MALINOWY WYMIATA, POLECAM, PRAWDZIWA BOMBA

Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 3)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 113 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Trec Nutrition - Nitro (X) Pack

Energetyczny i „Pompujący” Kompleks Przedtreningowy.

Nitro(X)PACK C-13 jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie preparatów przedtreningowych na świecie. Zawiera on specjalnie opracowane zestawy składników o ściśle synergicznym działaniu, których zastosowanie w codziennym cyklu odżywczym przyczynia się do zwiększenia siły i mocy na treningu. Już po kilku minutach od zastosowania preparatu mięśnie stają się bardziej „napompowane” - przygotowane go generowania naprawdę dużej dawki energii.

Na czym polega sekret skuteczności preparatu nitro(x)pack c-13?

Nitro(X)PACK C-13 oparty został między innymi na prekursorach silnego hormonu gazowego jakim jest tlenek azotu (NO), którego zadaniem jest między innymi rozszerzenie naczyń krwionośnych, co z kolei powoduje zwiększony napływ tlenu oraz składników energetycznych do pracujących mięśni. Drugi kierunek działania preparatu to nasilenie produkcji adenozyno-trójfosforanu (ATP) - cząsteczki odpowiedzialnej za siłę i szybkość kurczących się mięśni. Trzeci, to detoksykacja - oczyszczenie komórek mięśniowych ze składników toksycznych ograniczających zdolności wysiłkowe. Połączenie takich funkcji w jednym preparacie pozwala wykonywać treningi na znacznie wyższym poziomie intensywności i to niezależnie od sportu jaki uprawiasz. UWAGA! W czasie treningu siłowego może nastąpić waskularyzacja mięśni, czego efektem jest poprawienie zarysu żylnego oraz zwiększenie obwodu pracujących mięśni.

1 saszetkę 30 min przed treningiem.

W dni nietreningowe:

1 saszetkę 30 min przed pierwszym posiłkiem.

Preparat należy popić około 400 ml wody. Preparat najlepiej stosować systematycznie przez okres 6-8 tygodni. W celu zwiększenia siły działania preparatu należy spożywać dodatkowo około

3 litry płynów dziennie (najlepiej wody). Unikać łączenia preparatu w jednej porcji z produktami zawierającymi białko (minimalny odstęp między porcjami to 30 min).

alt
Autor opinii: miszaOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 06-02-2014
Początkowo wahałem sie czy to zamówić ale namówił mnie kolega i jestem mega zadowolony. Biore saszetkę w kieszeń i idę na trening nie bawiąc się z mieszaniem :)
Autor opinii: 2+2=5Ocena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 24-09-2012
Ja nie czuję szatańskiej mocy jak kolega ale trening jest udany więc produkt działa ;)
Autor opinii: SzatanOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 06-09-2012
Szatańską moc czuję na treningu po 1 saszetce Nitro X Packa polecam początkującym pakerom jak ja :)

Napisz opinię