Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » Nitrix 2.0 180tab. Tlenek azotu - BSN
Nitrix 2.0 180 tab

Nitrix 2.0 180tab. Tlenek azotu - BSN

Bsn

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 125 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Nitrix 2.0 180tab. Tlenek azotu BSN

Komu polecany jest Nitrix 2.0?

Nitrix 2.0 polecany jest szczególnie sportowcom wszelkich dyscyplin siłowych jak kulturystyka gdyż skutecznie wspomaga przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej oraz poprawia twardość i ukrwienie mięśni (powoduje tzw. pompę mięśniową). Zalecany jet także wszystkim innym sportowcom dla których ważna jest szybka regeneracja potreningowa oraz wzrost wytrzymałości mięśni.

Czym jest Nitrix 2.0?

Nitrix 2.0 jest tzw. boosterem tlenku azotu(NO), który został specjalnie opracowany przez firmę BSN, aby każda twoja komórka mięśniowa i każde naczynie krwionośne poczuły ogromną wewnętrzną moc. Preparat wspomaga oczyszczanie organizmu ze zbędnych odpadów powstałych podczas treningu, usuwa zmęczenie, wspomaga przyrost siły, wytrzymałości i masy mięśniowej oraz poprawia twardość i ukrwienie mięśni.

Nitrix2.0 to

• Nowa ulepszona formuła
  • Zwiększona twardość i ukrwienie mięśni
  • Przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej
  • Większa wytrzymałość mięśniowa
  • Przyspieszona regeneracja potreningowa
3 tabletki, 3 razy dziennie (rano, w południe i wieczorem) na pusty żołądek na około 30-45 min przed posiłkiem.
SkładNitrix 2.0
Zastosowanie3 tab
Ilość porcji w opakowaniu60
Opakowanie180tab.