Strona główna » Aminokwasy » Nac-Acetyl Cysteine 600 mg. 250 vcaps. - Now
Nac-Acetyl Cysteine 600 mg. 250 vcaps. - Now

Now

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 123 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Nac-Acetyl Cysteine 600 mg. 250 vcaps. - Noc

N-acetylocysteina (NAC) jest trwałą postacią aminokwasu L-cysteiny. Jest to aminokwas zawierający siarkę, który działa jako stabilizator w procesie powstawania struktur białkowych. Jest także niezbędny do wytwarzania glutationu. Molibden i selen są istotnymi pierwiastkami śladowymi ułatwiającymi wytwarzanie kilku ważnych enzymów.*

Sposób użycia

2 kapsułki dziennie.

Składniki

N-acetylocysteina (NAC), Molibden (z molibdenianu sodu), Selen (z L-selenometioniny), celuloza (kapsułka), kwas stearynowy (pochodzenia roślinnego) oraz kwas cytrynowy.

Wartości odżywcze1 kap
Selen (z L-selenometioniny)25 µg