To była moja pierwsza kreatyna którą bardzo dobrze wspominam, a były to czasy kiedy Hi-Tec rządził w PL razem z Olimpem wtedy mało było towaru

» » » Mutant BCAA 9.7 348g Aminokwasy - PVL
Mutant BCAA 9.7 348g

Mutant BCAA 9.7 348g Aminokwasy - PVL

Pvl
Mutant BCAA 9.7 348g Aminokwasy - PVL
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 3)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 99,00 zł

Oszczędzasz: 24,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Mutant BCAA 9.7 348g Aminokwasy PVL

Dla kogo przeznaczone są aminokwasy BCAA?

Aminokwasy BCAA firmy PVL przeznaczone są dla wszystkich sportowców, głównie dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych dla których nie bez znaczenia jest szybka regeneracja mięśni po odbytym treningu.

Czym jest BCAA?

W skład preparatu wchodzą trzy aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach L-Leucine, L-Valine oraz L-Isoleucine w najkorzystniej dobranych proporcjach 2:1:1 tworzące grupę aminokwasową BCAA. Preparat uzupełniony został dodatkowo w Taurine, Glicyne, L-Gltamine, L-Arginine, L-Tyrosine wspomagające syntezę białek oraz spowalniające proces katablolizmu. Aminokwasy PVL są skutecznym środkiem, który wspomaga organizm w regeneracji potreningowej, zwiększa wydolność treningową oraz spowalnia proces katabolizmu.

Zalety stosowania aminokwasów BCAA PVL

• dostępny w trzech smakach
  • wzbogacony w osiem składników mineralnych mających na celu uzupełnić ich niedobór po ciężkim treningu
  • aż 9.7g BCAA w jednej porcji

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
Jedną miarkę 11.6g rozpuścić w 250-500ml wody. Stosować podczas treningu - w dni treningowe oraz w ciągu dnia - w dni nietreningowe.
Zawartość porcji 1 miarka (11,6 gram)
Składniki aktywne
Mutant BCAA
L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine
 7.2g
Micronized Volumizing Aminos
Taurine, Glycine, L-Glutamine, L-Arginine, L-Tyrosine
 2,5g
8 Electrolyte Blend
Magnesium Oxide, Pottasium Citrate, Sodium Citrate, Tricalcium Phosphate, Calcium Lactate, Sodium Bicabonate, Calcium Citrate, Sodium Chloride
 120mg
Absorption Agent BioPerine
Piper Nigrum, Fruit, 95% Piperine
 5mg
Autor opinii: wojtekOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 21-10-2014
Miałem juz 3 puszeczki tego BCAA i szczerze polecam. Zdecydowanie czuć regenerację no inie męczę się tak podczas treningów.
Autor opinii: no nameOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 01-10-2014
Pierwszy raz brałem BCAA i jestem mile zaskoczony. Na redukcji sprawdza się bardzo dobrze.
Autor opinii: OreoOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 28-08-2014
Bardzo dobre BCAA z fajnym dodatkami ale także dobre smakowo jak na BCAA ;)

Napisz opinię