Nie jest tajemnicą iż nie ma obecnie lepszej formy węgli jak właśnie Vitargo.. Idealne podczas treningu i zaraz po. Reeeweelacjaaaaa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » Opinia o produkcie2

Opinia o produkcie Musli GAINBody 15 - 1000 g - Activlab

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Idealny gainer z rana zamiast śniadania którego o wczesnej porze nie moge w siebie wcisnąć. Fajny smak no i trochę musli to dobra opcja dla kogoś takiego jak ja :)

Autor opinii: makaroniarz

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5