Strona główna » Witaminy i minerały » MultiPack 240 tabl. Witaminy i minerały Trec Nutrition
MultiPack 240 tabl.

MultiPack 240 tabl. Witaminy i minerały Trec Nutrition

Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 72 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

MultiPack 240 tabl Witaminy i minerały Trec Nutrition

Multipack to złożony kompleks witamin, minerałów oraz aktywatorów metabolicznych, wzmacniający organizm w stanach przesilenia fizycznego i psychicznego. W skutek stresu, źle zbilansowanych posiłków lub intensywnych treningów zwiększa się zapotrzebowanie na te kluczowe dla zachowania wysokiej formy i witalności substancje. Multipack polecany jest dla wszystkich osób aktywnych fizycznie i umysłowo jako uzupełnienie codziennej diety w łatwo przyswajalne witaminy i minerały.
Zalecana porcja do spożycia to1 tabletka2 razy dziennie, najlepiej bezpośrednio po posiłku. Preparat popić ok. 300 ml wody.
Wartości odżywcze
Porcja2kap.
Ilość porcji w opakowaniu30
Opakowanie60kap.

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Wapń (jako węglan wapnia)400 mg
Kompleks bioflawonoidów cytrusowych17mg
Kwas p-aminobenzoesowy10mg
Żeń-szeń koreański263ug
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

znakomity skład i dzienne zapotrzebowanie tylko w 2 tabletkach, więc produkt jest też bardzo ekonomiczny, szczerze polecam!