Strona główna » Witaminy i minerały » MultiPack 120 tabl. Witaminy i minerały Trec Nutrition
MultiPack 120 tabl.

MultiPack 120 tabl. Witaminy i minerały Trec Nutrition

Trec Nutrition
Średnia ocena (4.5/5):
Średnia ocena 4.5/5
(głosów 2)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 39 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

MultiPack 120 tabl Witaminy i minerały Trec Nutrition

Multipack to złożony kompleks witamin, minerałów oraz aktywatorów metabolicznych, wzmacniający organizm w stanach przesilenia fizycznego i psychicznego. W skutek stresu, źle zbilansowanych posiłków lub intensywnych treningów zwiększa się zapotrzebowanie na te kluczowe dla zachowania wysokiej formy i witalności substancje. Multipack polecany jest dla wszystkich osób aktywnych fizycznie i umysłowo jako uzupełnienie codziennej diety w łatwo przyswajalne witaminy i minerały.
Zalecana porcja do spożycia to1 tabletka2 razy dziennie, najlepiej bezpośrednio po posiłku. Preparat popić ok. 300 ml wody.
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

mi też się podobają te witaminki 2 tabletki dziennie i mamy wszystko czego potrzeba naszemu organizmowi

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

Bardzo dobry zestaw witamin i minerałów. Stosuję ten preparat wyłącznie w celu uzupełnienia witamin i minerałów w organizmie 1x dziennie, a nie jak zaleca producent 2x dziennie jednak rezultaty są nawet lepiej jak dobre. To się po prostu czuje. Przy braniu jednej kapsułki dziennie, ten multi pack (120 kaps) wystarcza na 4 miesiące więc cenowo wypada także bardzo dobrze. Dodatkowe atuty jaki udało mi się zaobserwować w ciągu tych 4ch miesięcy to: - brak nieprzyjemnego uczucia na żołądku po wzięciu kapsułki - brak zabarwienia moczu na intensywnie żółty kolor. Podejrzewam że ze względu na bardzo dobą wchłanialność witamin i minerałów z tego preparatu. - Często po spożyciu witamin z apteki miałem uczucie mdłości. Po spożyciu multi pack nie wystąpiły one u mnie ani razu więc i tolerancja organizmu na ten preparat jest pozytywna. Podsumowując, polecam te witaminy i minerały wszystkim, nie tylko sportowcom ale w szczególności ludziom którzy tak jak ja (będąc informatykiem i matematykiem) spędzają wiele godzin przy przy komputerze bądź za biurkiem pijący duże ilości kawy :)