wytrzymałość na treningu wzrosła o 100%, pompa jest ok, siła także podskoczyła, cieszę się, że zdecydowałem się na zakup.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna1 » Kreatyny2 » MONO 500 g. - Dna Supplements
MONO 500 g. - Dna Supplements

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

MONO 500 g. - Dna Supplements

Trenuj i chwal się swoimi postępami! D.N.A. Mono Creatine w postaci 95-procentowego monohydratu kreatyny należy do grupy najczystszych, najlepiej przyswajalnych i najskuteczniejszych preparatów kreatynowych na rynku. Dodaj to tego trzy szalone smaki, przystępną cenę i farmaceutyczną jakość produktu - czy nie tego właśnie szukasz? Monohydrat kreatyny szczególnie polecany jest dla sportów wytrzymałościowych i siłowych. Idealny produkt dla Ciebie, pamiętaj jednak, że kreatyna, kreatynie nierówna.

Konkretny, jasny skład, zero ściemy ani przykrych niespodzianek. Staranna selekcja najwyższej jakości surowców na rynku. Wiele godzin badań, mnóstwo testów i w końcu jeden konkretny produkt, który zadowala najbardziej wymagających klientów. Wysokiej jakości, czysty monohydrat kreatyny znajdziesz w D.N.A. Mono Creatine. Korzystając D.N.A. bajek nie uświadczysz, to nie ten wiek, by opowiadać niestworzone historie, tutaj masz konkrety. Jasno, czarno na białym co dokładnie suplementujesz.

D.N.A. Supps to nie tylko nazwa marki… D.N.A. to sposób na lepsze osiągi, efektywniejszy trening, lepszą regeneracje, szybsze efekty oraz przede wszystkim odkrycie potencjału jaki tkwi w Twoim organizmie! Konkretny skład, jasne informacje w stosowaniu, świetny smak oraz doskonała rozpuszczalność cechują D.N.A. Mono Creatine. Sądziłeś, że Twoja kreatyna smakuje dobrze? Czy w ogóle sądziłeś, że kreatyna może smakować dobrze? Spróbuj D.N.A. Mono Creatine, a słowo zaje…te w smaku przestanie być stosowane jedynie jako nietuzinkowy epitet w życiu codziennym.

Zastanawiasz się teraz, że tak wyjątkowy produkt musi kosztować fortunę? Otóż D.N.A. Supps wyciąga kolejnego asa z rękawa pozytywnie zaskakując swoich klientów. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu produktami jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość surowców w najlepszej możliwej cenie na rynku. Cenimy sobie Twoje zaufanie, z D.N.A. masz pewność składu, wysokiej jakości surowców oraz konkurencyjnej ceny. D.N.A. Supps to nie tynk ze ścian! Marka D.N.A. rozwija, nie tworzy iluzji, prowadzi Ciebie do upragnionego celu.

Sposób użycia

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie – bezpośrednio, przed wysiłkiem. 1 porcje (3,7 g proszku = ½ miarki) rozpuścić w 100 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dopuszczalne zbrylenie produktu i lekka zmiana barwy, niewpływające na jego jakość i działanie.

Składniki

Mikronizowany monohydrat kreatyny (94%), regulatory kwasowości – kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; aromaty, substancje słodzącej – acesulfam K, sukraloza; barwniki: karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N). (A)-(Z) – W zależności od smaku produktu symbol (A-Z) użytego składnika znajduje się obok daty minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed).

Wartości odżywcze3,7 g
Monohydrat kreatyny3,5 g