Strona główna » Odżywki białkowe (proteinowe) » Milky Shake Whey 30 g. - 6 Pak Nutrition
Milky Shake Whey 30 g. - 6 Pak Nutrition

6PAK NUTRITION

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

MIlky Shake Whey 30 g - 6 Pak Nutrition

Najwyższej jakości odżywka proteinowa marki 6PAK Nutrition – Milky Shake Whey, wybija się na tle podobnych produktów tym, że zawiera maślankę oraz nową ulepszoną formułę koncentratu białka serwatkowego. Dzięki temu przy użyciu wyłącznie wody, otrzymasz gęsty napój o wyśmienitym mlecznym smaku. Źródłem protein (71%) jest wysokiej jakości koncentrat białka serwatki WPC. Kolejne ważne cechy to niska zawartość tłuszczu, brak aspartamu i glutenu. Produkt jest idealną propozycją dla osób zajmujących się sportem, u których wzrasta zapotrzebowanie na białko w diecie, szczególnie zalecany podczas treningów siłowych, wytrzymałościowych i wydolnościowych. Białka, stanowią dla organizmu źródło aminokwasów, w rezultacie przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Formuła instant pozwala łatwo i szybko przygotować wyśmienitego shake’a.

SMAK, ROZPUSZCZALNOŚĆ, KONSYSTENCJA – IDEALNA ODŻYWKA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH SPORTOWCÓW!

6PAK Nutrition Milky Shake Whey jest odżywką wysokobiałkową stworzoną z myślą o dostarczeniu wszystkim sportowcom nie tylko pełnowartościowych protein, ale także rewelacyjnego smaku i konsystencji gęstego shake’a. Wybierając właśnie ten preparat stawiasz na najwyższą jakość i oryginalne rozwiązania w rozsądnej cenie. Formuła odżywki bazuje jedynie na pełnowartościowym źródle protein, jakim jest koncentrat białek serwatki (WPC). Charakteryzuje się on bardzo dobrym profilem aminokwasowym (bardzo zbliżonym do wzorcowego aminogramu białka ludzkiego). Zapotrzebowanie organizmu na substancje odżywcze wzrasta wraz z aktywnością fizyczną. Czasem trudno dostarczyć odpowiednią ilość pełnowartościowych protein, co sprawia, że sportowcy sięgają po odżywki wysokobiałkowe.

Należy podkreślić także jej instanizowaną formułę, która sprawia, że rozpuszczalność każdej porcji nie przysparza żadnych problemów. Wysoka koncentracja aminokwasów rozgałęzionych BCAA raz EAA wpływa na poprawę regeneracji, ale także zabezpiecza mięśnie przed katabolizmem. Tkanka mięśniowa składa się z około 35% z aminokwasów BCAA (l-leucyny, l-waliny oraz l-izoleucyny) – warto zatem zadbać o ich odpowiednią podaż w codziennej diecie. Tym bardziej, że nie są one syntetyzowane przez organizm człowieka.

Sposób użycia

1-3 porcie dziennie

Składniki

Koncentrat białka serwatkowego (z mleka), maślanka (z mleka), kakao ,aromaty ,sól ,substancja zagęszczająca (guma ksantanowa) ,emulgator (lecytyna słonecznikowa) ,substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu) ,substancja słodząca (sukraloza) ,regulator kwasowości (kwas cytrynowy) .

Wartości odżywcze30 g(1 miarka)
Wartość energetyczna480 kJ ( 113 kcal )
Tłuszcz1,66 g
w tym kwasy1,19 g