Na rynku nie zbyt wielu gainerów z taką ilościa białka, a ten od Activlaba jest ok

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Micellar Casein 700g - Ostrovit4
Micellar Casein 700g - Ostrovit

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Micellar Casein 700g - Ostrovit

• Źródło najwyższej jakości białka kazeinowego.
  • Bardzo mała zawartość tłuszczu i węglowodanów.
  • Skuteczne działanie regenerujące mięśnie.
  • Silne działanie antykataboliczne i anaboliczne.
  • Doskonały środek do spożywania przed snem.
  • Wydłużony czas wchłaniania zapewnia długotrwały dopływ aminokwasów do mięśni.
  • Wspomaga budowanie czystej masy mięśniowej.
  • Ułatwia odchudzanie.

OstroVit MICELLAR CASEIN to suplement diety będący źródłem najwyższej jakości kazeiny micelarnej. To najskuteczniejsza i przynosząca najlepsze efekty forma kazeiny. Charakteryzuje się bardzo powolnym czasem wchłaniania, dzięki czemu zapewnia kilkugodzinny dopływ substancji budulcowych do tkanki mięśniowej. Kazeina ulega procesowi koagulacji w żołądku, co spowalnia jej trawienie i wydłuża czas wchłaniania.

Preparat wykazuje doskonałe działanie regenerujące, antykataboliczne i anaboliczne. Niezwykle dobrze sprawdza się jako odżywka spożywana przed snem. Długotrwałe działanie kazeiny skutecznie eliminuje nocny katabolizm mięśni i przyspiesza ich regenerację.

Kazeina micelarna jest również skutecznym środkiem wspomagającym dietę odchudzającą, ponieważ dostarcza dużą ilość białka, a mało tłuszczu i węglowodanów. Po spożyciu pozostawia na długo uczucie sytości, co ogranicza dodatkowe podjadanie między posiłkami.

Preparat wyróżnia się bardzo bogatym profilem aminokwasowym, w tym zawiera również aminokwasy rozgałęzione BCAA. Dodatkowo stanowi znakomite źródło wapnia.

Preparat OstroVit MICELLAR CASEIN polecany jest wszystkim sportowcom, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej. Jest także odpowiedni dla osób, które posiadają zwiększone zapotrzebowanie na białko. Stanowi doskonały wspomagacz w okresie budowania masy mięśniowej oraz w trakcie stosowania diet odchudzających. Świetnie sprawdza się jako odżywka białkowa spożywana przed snem.

Jedną porcję 30g (1,5 miarki) rozpuścić w 200 ml chudego mleka lub wody. Spożywać 1-2 razy dziennie, w zależności od zapotrzebowania. Zaleca się spożywanie przed snem.

Wartość odżywcza1 Porcja (30g)%RWS*
Wartość energetyczna427 kJ / 102 kcal6 %
Tłuszcz0,1 g0 %
w tym nasycone kwasy tłuszczowe0 g0 %
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone-
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone-
Węglowodany3 g0 %
w tym cukry0,5 g0,5 %
Białko21 g42 %
Sól0,05 g1 %

* RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
† - Dawka dzienna nie została określona w UE

Składniki:

SMAKNATURALNY: Koncentrat białek mleka (z mleka).

SMAKIPOZOSTAŁE: Koncentrat białek mleka (z mleka), emulgator - lecytyna rzepakowa, aromat, substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe.

Napisz opinię