Strona główna » Witaminy i minerały » MG Plus 500ml - Iron Horse
MG Plus 500ml - Iron Horse

Iron Horse

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 49 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

MG Plus 500ml - Iron Horse

Cytrynian magnezu z witaminami z grupy B podany pod postacią płynu jest przeznaczony dla sportowców pragnących uzupełnić swoją dietę o magnez oraz witaminy z grupy B. Cytrynian magnezu wraz z tiaminą pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, a wraz z pirydoksyną zmniejsza uczucie zmęczenia.

1 miarkę (25 ml) wypić po treningu lub na noc przed snem.

UWAGA: NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ PORCJI DZIENNEJ (25 ml).

Skład jakościowy w tym substancje czynneWartość w jednej porcji (25 ml)Stopień realizacji dziennego zapotrzebowania wyrażony w % wg norm RDS
wartość energetyczna12,5 kcal / 55 kJ
tłuszcze0 g
w tym kwasyt łuszczowe nasycone0 g
węglowodany1,6 g
w tym cukry proste0 g
białko0 g
błonnik0 g
sól0 g
magnez250 mg66,6%
witamina B68 mg571%
witamina B310 mg62,5%
witamina B12,5 mg227,25%

RDS – referencyjne dzienne spożycie podane w %

Składniki: Woda, sok pomarańczowy (z koncentratu), fruktoza, cytrynian magnezu; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja konserwująca: sorbinian potasu; środki smakowo-zapachowe: aromat naturalny kiwi, aromat naturalny ananasowy; witaminy: chlorowodorek tiaminy, chlorowodorek pirydoksyny, amid kwasu nikotynowego. ZAWIERA SUBSTANCJE SŁODZĄCE.