Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » Mega Mass 4000 3 kg - Weider

Smak

Cena katalogowa: 179,00 zł

Oszczędzasz: 30,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 149 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Mega Mass 4000 3 kg - Weider

Termin ważności do końcą kwietnia 2017r.

NOWA, UDOSKONALONA RECEPTURA, OPARTA NA TRZECH RODZAJACH BIAŁKA
I WĘGLOWODANACH WIELKOCZĄSTECZKOWYCH.

Weider Giant Mega Mass 4000 szczególnie polecana jest dla „hardgainerów”, czyli osób mających trudności z rozbudową umięśnienia.  Dostarcza dodatkowej energii, potrzebnej do przyrostu beztłuszczowej masy ciała. Najnowsza receptura, z czerwca 2010 r, opracowana w Laboratorium Joe Weidera, zapewnia:
- Mieszaninę węglowodanów wielkocząsteczkowych ze skrobi, dostarczających natychmiastowej energii, potrzebnej do kontynuowania długiego, wyczerpującego treningu. Bez nieprzyjemnego wzdęcia! 30 g wielkocząsteczkowej skrobi w jednej porcji.
- Mieszaninę trzech białek: izolat białka mleka, izolat białka serwatkowego, białko jaja, pokrywających zapotrzebowanie ciężko pracujących mięśni. Taka mieszanina zawiera ekstremalnie dużo aminokwasów rozgałęzionych: 23,9 g na 100 g

Korzyści:

•     Rozbudowa beztłuszczowej masy ciała
  •     Dostarcza dodatkowej energii
1 Porcja: 150g proszku zmieszać z 550 ml mleka (1,5% ).
 w 100g

Wartość energetyczna378 kcal
Węglowodany70 g
w tym cukry50 g
Białko20 g
Tłuszcz2 g
Błonnik0 g
Sód0,12 g
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Kultowy Mega Mass za dzieciaka każdy chciał go mieć :P Nie jest najtańszym gainerem ale jest bardzo dobrej jakości. Skład jest rewelacyjny wiec i masa idzie dość szybko.