Strona główna » Gadżety » Mega Bottle 05 Green VS 2,2l - Trec Nutrition
Mega Bottle 05 Green VS 2,2l - Trec NutritionMega Bottle 05 Green VS 2,2l - Trec Nutrition
  • Mega Bottle 05 Green VS 2,2l - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Numer katalogowy:19125

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 33 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Mega Bottle 05 Green VS 2,2l - Trec Nutrition

TREC MEGA BOTTLE to praktyczna butla dzięki której właściwe nawodnienie staje się łatwiejsze. Pojemność 2,2 l odpowiada wartości średniego dziennego zapotrzebowania człowieka na wodę, a półprzezroczysta obudowa ułatwia monitorowanie jej spożycia.

Solidna i wytrzymała odbudowa idealnie sprawdza się na siłowni ale także podczas uprawiania różnych sportów na świeżym powietrzu. Solidny uchwyt pasujący na każdą dłoń zapewnia wygodę użytkowania a szeroki wlew pozwala na szybkie uzupełnianie butelki dowolnym płynem, nasypanie proszku a także łatwiejsze czyszczenie.

Zalety:

• Pojemność 2,2 l odpowiada dziennemu zapotrzebowaniu na płyny
    • Wytrzymała
    • Bezwonna – 100% barierowość
    • Szeroki wlew i szczelne zamknięcie
    • Nakrętka przyczepiona do butelki
    • Wygodny uchwyt