Strona główna » Kreatyny » Matrix kreatynowy T.O.R. Special Forces Creatine Special 320kaps. - Trec Nutrition
Matrix kreatynowy T.O.R. Special Forces Creatine Special 320kaps. - Trec NutritionMatrix kreatynowy T.O.R. Special Forces Creatine Special 320kaps. - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 90 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Mieszanka 3 form kreatyny
  • Jabłczan, cytrynian i chlorowodorek kreatyny
  • Zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych

T.O.R. CREATINE SPECIAL to mieszanka 3 stabilizowanych form kreatyny w postaci jabłczanu, cytrynianu i chlorowodorku. Suplement bezpiecznie pokonuje układ pokarmowy i przedostaje się do krwi docierając do mięśni, gdzie wzbogaca zasoby fosfokreatyny, która bierze udział w syntezie ATP. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystny efekt występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

Suplement diety

Matrix kreatynowy T.O.R. Trec

SPOSÓB UŻYCIA

Jednorazową porcję preparatu ‒ 4 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 1 porcję dziennie. W dni treningowe: 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu lub 1 porcja przed snem

OSTRZEŻENIA

• Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.
  • Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne.
  • Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.