Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » Master Mass - 1000 g - Hi-Tec

Smak

Cena katalogowa: 0,01 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Master Mass

Master Mass to wysokokaloryczny, węglowodanowo-białkowy preparat dla sportowców pragnących w krótkim czasie zwiększyć masę ciała. Zastosowana w preparacie mieszanina polimerów, oligomerów i monomerów glukozy, czyli węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha pozwala na długotrwałe i równomierne dostarczenie niezbędnej energii dla pracujących mięśni. Master Mass polecany jest w okresie regeneracji potreningowej (do 2 godzin po treningu), gdyż w tym okresie mięśnie są szczególnie wrażliwe na działanie insuliny i mogą zgromadzić większe ilości glikogenu mięśniowego a także nasilić procesy syntezy białek. Maltodekstryny stymulują wydzielanie insuliny a białka serwatkowe, charakteryzujące się bardzo szybką wchłanialnością w układzie pokarmowym, szybko podnoszą stężenie aminokwasów we krwi, dzięki czemu do mięśni w krótkim czasie dopływa strumień energii i aminokwasów. Master Mass dostarcza organizmowi pełen zestaw aminokwasów egzo- i endogennych w odpowiednich proporcjach i ilości. űródłem aminokwasów w Master Mass jest koncentrat białek serwatkowych, charakteryzujący się najwyższą znaną wartością biologiczną, doskonałą wchłanialnością i przyswajalnością. Dzięki wysokiej zawartości bioaktywnych peptydów, aminokwasów rozgałęzionych BCAA, glutaminy i aminokwasów siarkowych preparat Master Mass wykazuje silne właściwości antykataboliczne, immunostymulujące i anaboliczne. Duża ilość kalorii, składników odżywczych i witamin zapewni kulturyście całodobowy dodatni bilans azotowy i kaloryczny, dzięki czemu osiągnie on szybki i maksymalny przyrost masy ciała.

Master Mass to smaczny i bardzo skuteczny gainer oparty wyłącznie na koncentracie białek serwatkowych.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
Około 50g (3 pełne miarki) rozpuścić w 250 ml wody lub mleka.
Dni treningowe: stosować cztery razy dziennie- rano po przebudzeniu, dwie godziny przed treningiem, około pół godziny po treningu, godzinę przed snem.
Dni nietreningowe: stosować trzy razy dziennie zaraz po posiłku lub jako smaczny osobny posiłek (szczególnie z uwzględnieniem porannej i wieczornej porcji).
 Porcja: 50g

Wartość energetyczna192 kcal
Białko10,2 g
Węglowodany36,2 g
Tłuszcz0,7 g

Zawartość witamin w: 100 g / 50 g (1 porcji)
Witamina C 60,0 mg / 30,0 mg (50 %*)
Niacyna 18,0 mg / 9,0 mg (50 %*)
Witamina E 10,0 mg / 5,0 mg (50 %*)
Kwas pantotenowy 6,0 mg / 3,0 mg (50 %*)
Witamina B6 2,0 mg / 1,0 mg (50 %*)
Witamina B2 1,6 mg / 0,80 mg (50 %*)
Witamina B1 1,4 mg / 0,70 mg (50 %*)
Kwas foliowy 200 µg / 100 µg (50 %*)
Biotyna 150 µg / 75 µg (50 %*)
Witamina B12 1,0 µg / 0,50 µg (50 %*)
*) – stopień realizacji zalecanego dziennego spożycia (RDA)

Zawartość aminokwasów w: 100 g białka
Alanina 5,3 g
Arginina 2,9 g
Kwas asparaginowy 10,7 g
Cystyna/Cysteina 3,3 g
Kwas glutaminowy/Glutamina 17,1 g
Glicyna 2,0 g
Histydyna 2,1 g
Izoleucyna 5,1 g
Leucyna 12,0 g
Lizyna 9,2 g
Metionina 2,5 g
Fenyloalanina 3,7 g
Prolina 5,0 g
Seryna 5,0 g
Treonina 5,8 g
Tryptofan 2,2 g
Tyrozyna 3,4 g
Walina 5,0 g

Skład:
Polimery i oligomery glukozy, koncentrat białek serwatkowych, monohydrat dekstrozy, witamina C (kwas askorbinowy), witamina B3 (nikotynamid), witamina E (octan α –tokoferylu), witamina B5 (pantotenian wapnia), witamina B1 (azotan tiaminy), witamina B2 (ryboflawina), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B9 (kwas foliowy), witamina H (biotyna), witamina B12 (cyjanokobalamina).